Slovenija
6285 ogledov

Sankcije so odvisne od resnosti kršitve

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 16:05 05.september 2021.

    Iz principa ne kupujem izdelkov z oznako BIO ali EKO, ker je to nateg, razen visokih cen ni popolnoma nič drugače, kot navadna živila ali pridelki!

    • krucefiks 17:15 05.september 2021.

      sva že dva,ženi sem celo prepovedal nakup teh izdelkov,ker to ni res,vem iz prve roke da niso

  • eminenca 19:32 05.september 2021.

    vprašljivo je ta eko-bio , cene so za nekatere izdelke izredno visoke, potem se pa najdejo še mojstri , ki imajo certifikat demeter ... kar je pa daleč najdražje ... ekološka bi morala biti vsa hrana , po zmernih cenah, ...prikaži več pa ljudi pošteno plačat ... številke močno strižejo, zato se je pojavil nek dvom oz. mogoče marsikoga sploh to ne zanima ... 30 let države, pa še vedno tak ubogi standard, da je še hrna predraga ... živel slovenistan

  • mirror 07:01 06.september 2021.

    Če vidim na izdelku oznako Eko ali Bio, je ne kupim, ker so v zadnjem času samo ti izdelki odpoklicani zaradi vsebnosti strupenih sestavin.

  • Kmodri 16:33 05.september 2021.

    Točno tako!

  • LukaMB 12:49 07.september 2021.

    Eko je, ko ti res vidiš prosto rejo in da jih hranijo z zmleto koruzo in semenčicami itd., vse ostalo je nateg pod blagovno znamko EKO in bogve kaj jim dajejo za jesti, ni kontrole. Kaj bo Slovenija naredila z ...prikaži več neokusnimi jajci in hrano ter mesom 10. razredne kategorije, ki ga prodajajo kot erste klasse? Kje je kakšen nadzor nad tem? Mi že najmanj 20 let jemo kemijo. Osebno mi ni okusno več nič v Sloveniji, tudi pod oznako 'domače' je to nek šparoven lite-mode zanič izdelkov in ni polnega okusa.

  • rd2dmk2 17:07 05.september 2021.

    ljudje izigravajo kjerkoli le morejo. eko , bio, samo tolk časa da se dobi certifikat, potem pa juhuhu. in da mi ne bodo užaljeni se obešali na vrat. tisti ki pošteno delajo, naj poleg svojega dela tudi poskrbijo za vse ...prikaži veče črne ovce v čredi. bom pa sam dal par primerov. recimo turistične nastanitve lahko dobijo oznako marjetica, ki naj bi bil vrhunec eko ponudbe, potem pa strežejo kafe iz kapsul. in drugo špar je pobudnik štartaj slovenija, pa ponujajo med uvožen iz "marsa".

    • krucefiks 17:14 05.september 2021.

      strupeno umetno gnojilo so zamenjali za manj strupeno gnojilo in potem je kao BIO ,malo sutra,npr sem imel bio jogurt ki se kljub pretečenemu roku ni pokvaril in cca 3 tedne čez rok,sem dobil domač jogurt iz domače kmetije pa ...prikaži veča 2 dni čez rok se pokvaril in ta bio definitivno ni bio

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.