Slovenija /slovenija/crna-kronika
47 ogledov

Je kdo na bankomatu pozabil sto evrov?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Trovlak 17:38 15.oktober 2013.

    Vsa čast najditelju, ker jaz tega zagotovo ne bi storil. Sploh ne zaradi finančne koristi, ampak zaradi tega, ker me je v takih primerih silno strah vzvišenih, prepotentnih in nezahvalnih ljudi, ki jim delaš uslugo, potem te pa še bekslajo ...prikaži več in na koncu obtožijo, da iz denarnice nekaj manjka. Sprobal in nikoli več.

  • Roadracer 10:15 15.oktober 2013.

    Če bi občan to nesel na banko bi banka denar vrnila tistemu ki ga je dvignil (iz elektronskega zapisa bankomata).

  • rhombur 10:43 15.oktober 2013.

    Aja, na katero banko pa?

  • Kr1 11:13 15.oktober 2013.

    Ni res. Sem že sam enkrat nesel pozabljeni denar na banko pa ga niso hoteli vzeti. Predlagali so mi naj ga nesem na policijsko postajo, oni pa nato pozovejo banko, da pogleda v izpiske svojih komitentov (dvig, datum, ...)

  • Mahi 14:35 15.oktober 2013.

    Ne vem, kdo je pošten najditelj. Zagotovo pa lahko trdim, da ni poslanec ali kakšen drugi politik....

  • mph 15:01 15.oktober 2013.

    Naj vključijo Interpol, da najdejo lastnika. ... khm, kaj pa, če bi samo na banki malo nekdo pobrskal po logih, kdo je nazadnje dvigal. Mislim .... kakšna beda.

  • Pepe007 11:53 15.oktober 2013.

    Pred leti so kolega klicali z banke, ker je dobri najditelj na njihovem bankomatu našel denar in preko loga transakcij so ugotovili, kdo ga je pozabil vzeti.Če lastnik bankomata to želi, lahko izve komu denar skoraj zagotovo pripada.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:51 15.oktober 2013.

    Sam se pred pol leta našel denar na bankomatu in sicer 150€,poklical sem na banko,lastnico avtomata in oni so obvestili lastnika denarja da ga lahko dvigne pri meni.Seveda,je bil lastnik zelo vesel tega vrnjenega denarja,kakor bi bil vsak,ki bi se ...prikaži več mu pripetilo,kaj podobnega.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.