Avto
286 ogledov

Je lahko golf variant uspešnejši od octavie combi?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mrcina 09:00 18.september 2013.

    Tu se ne more pojaviti vprašanje, ali je lahko uspešnejši od Oktavije.... Ker JE USPEŠNEJŠI !

  • dd1307 10:03 18.september 2013.

    Popravek: da je OD primerljivo motoriziranega in opremljenega avta pri konkurenci vrednejši za 5 do 6 tisoč eurov.Res, umirite se in razmislite trezno. Ostalo je marketing.

  • fordA 19:50 18.september 2013.

    Veš, saj tudi po petih letih starosti dobiš 5 do 6 tisoč evrov več za njega, kot bi dobil za vse tiste ki si jih naštel z konkurence !

  • dd1307 10:00 18.september 2013.

    Evo neopredeljeno mnenje: zadnjič sem pregledal tega novega golfa. Prvo kar se tiče materialov v nemških avtih za katere vsi pravijo, da so top. Okej, zakaj potem v spodnji polovici kabine sama trda plastika po kateri sem veselo trkal? Enako ...prikaži več kot pri vseh ostalih avtih torej.Drugič. Ni bil niti karavan, samo hatchback, s švohejšim dizlom in samo 5 brzinami, usnje alcantara sedeži, zadaj kamera in display, plus samoumevan oprema: stekla in ogledala električna, zaklepanje itd. --> samoumevno danes. Cena? dobrih 23 tisoč eurov. Je v redu avto, počutje je ok. Ampak da je primerljivo motoriziran in opremljen avto pri konkurenci vrednejši za 5 do 6 tisoč eurov? lepo vas prosim, niti pod razno.Potem se pogledal ponudbo za 23 do 25 tisoč eurov: pri skoraj vseh ostalih za tak denar pride en razred višji avto, s 140 oz. 150 konjskim dizlom, 6 brzin, in ostalo skoraj popolnoma enaka oprema. Pa ne mi rečt, da se golf pelje toliko bolje kot razred nižji avto samo zato, ker je VW? <

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.