Avto
4033 ogledov

Je rabljen za 15 tisočakov boljši od novega?

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • max 15:14 02.maj 2017.

    Zdrav cinizem me vedno nasmeje :)Da nisi ti moj sosed, ki ima na dvorišču avto za 40.000 na kredit, z svojo štiri člansko družino pa živi v garsonjeri.

  • Tupamaros 08:32 01.maj 2017.

    Nobenega. Prišparal boš 15 jurjev

  • francl12 10:05 01.maj 2017.

    Rabljenega ne kupim nikoli - tu se dogaja preveč lumparij!!! Raje kupim čisto osnovni nov avto za 15.000€ in ga imam vsaj 8 let. Med tem pa varčujem za novega.Vsekakor pa bo naslednji električni ali pa hibrid!!! Že pridno ...prikaži več varčujem za nakup nekje v leti 2020 - 2022 ...vi pa med tem kar kupujte zvožene švabske gare he,he,he....

  • vzev 10:15 01.maj 2017.

    Ja pa nikoli ne kupim novega, čeprav si bi ga lahko privoščil. Če kupiš novega, ga moraš imeti vsaj 10 let. Da bi pa imel avto toliko časa mi pa na pamet ne pride. Drugače pa z nakupom novega v ...prikaži več prvih letih izgubiš ogromno. Sam grem vedno kupiti avto v Nemčijo, pa še nikoli nisem privlekel kakšne gare. Saj moraš kupiti avto, ki ima servise delane na pooblaščenem servisu, kar moraš preveriti (toda ne v servisni knjigi). Seveda moraš tudi preveriti debelino laka in ostale stvari. Nikoli pa ne mislim kupiti električni avto, ali hibrida. Potem pa rajši vozim 20 let ali še starejši avto.

  • k0libri 12:26 01.maj 2017.

    15 jurjev moraš najprej imeti, da jih prišparaš. Če imaš 0, si prišparal 0.

  • max 13:54 01.maj 2017.

    Moj primer premaga vse komentarje.Pred petimi leti sem se odpovedal nakupu novega avta v vrednosti 20.000eurDenar za vdrževanje (servisi,gorivo,gume,parkirnine. . . ), sem namenil za javni prevoz,taxi,na dopust renta-car.Stanje na računu po 5ih letih 27.000eur.Seveda se ...prikaži več ta račun izide za tiste, ki živimo v mestih, ostalim pa želim veliko veselja z boljšim in novejšim avtom od soseda hahahahahah

  • jgm 15:24 01.maj 2017.

    Ne hvali se! 13 let staro kio sportage sem prodal v eni uri na avtonetu.

  • Snežinko 16:24 01.maj 2017.

    Ti pa še kar naprej pridno sanjaj o tem, da se električni splača. Pa upam, da te še pred nakupom kdo zbudi v realnost... Na hitro: - nakupna cena je konkretno večja.- pozimi se boš vozil v ...prikaži več mrzlem avtu, poleti se boš kuhal v njem, če želiš imeti dostojen doseg;- po cca. 10 letih, ko boš ravno na nuli te bo udaril znesek novih baterij-pa še se najde...

  • Hi5 17:16 01.maj 2017.

    Bravo stari. Urbana vegi računica. Res si cool

  • STF 17:30 01.maj 2017.

    Cisto osebno, komenterajte po zelji:BMW 320 bencin. 3600€ 5 let nazaj. Po tem sem popravil par stvari:Celotni sprednji del podvozja 400€Olja tekocine (bremzne, hladilne) 150€sprednje bremze komplet 200€gume in feltne 600€<br ...prikaži več />Torej ales cuzamen 5000€, avto kot nov, dela vsak dan. Ma 8 airbagov, esp, abs, itd itd.Ce to vam uspe na novem najt za 5k, mi prosim dejte primer.

  • evelux 18:33 01.maj 2017.

    Hm da bi kupil nov osnovni model ga vozil 8 let za njega pa itak plačuješ 8 let kredit .....in še 8 let se vozit v eni in isti gari ......

  • mph 18:59 01.maj 2017.

    Vsekakor novega. Top opremljenega Ceeda dizla.

  • francl12 10:12 01.maj 2017.

    pa še to po 8 do 10 letih avto prodam v nekaj dnevih, saj so bili vsi moji avti izredno ohranjeni!! Temu primerno je vedno tudi cena lahko precej višja kot je običajno za te letnike avtomobilov! Pogajanja pri meni ...prikaži več večinoma odpadejo - zato nisem zanimil za razne preprodajalce! Rekord sem imel v letu 2010, ko sem 9 let staro ibizo prodal v roku 8 ur, ko sem objavil oglas!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.