Pod streho /pod-streho/nepremicnine
4145 ogledov

Vlada ne soglaša z zakonom podmladka SDS

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tammy_Khang 11:12 02.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • rd2dmk2 10:53 02.april 2022.

    ma tile zasnifani posmladek SDS je na nekaj pozabil.. jest dragi moji si želim rolex-a, maseratija in baylinerja, pa sem nekako prekratek za vse to.. a mi bo tud država zrihtala ugodne kredite za to prepotrebno "šaro". hiš in stanovanj ...prikaži večj je po sloveniji več kot dovolj,praznih, zapuščenih, ampak 50km + od ljubljane. naj tale strašila iz slame raje naredijo nekaj, kar zna celo EU. minstrstva porazdelit po sloveniji, pa bodo tudi "nepotrebni" uredi povsod in službe.

  • marko345 11:01 02.april 2022.

    Ma neki idioti v parlamentu navijajo za to, da ljudje ne bi šparali in si kupili stanovanje. Idioti hočejo da se gradi državna najemna stanovanja, za nizko najemnino, da bi tako ljudje kupovali drage avtomobile, potovali in trošili denar v ...prikaži več tujini, kar kdor kupi stanovanje desetletja ne more. To je uvajanje komunizma. Ne ne bo ga več v Sloveniji, nikoli več.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.