Ja, lahko okna tudi zabijete z deskami, ali pa zazidate....Butasti nasveti..Zjutraj raje odprite okna na stežaj dokler je zunaj prijetno, potem pa rolete dol na sončni strani in to je to...
sej se zajebavate ane??? prenosno klimo dobis za 300€...če nimas takoj mas moznost obrokov......oz. 1x investiras 600€ z montazo in mas tapravo klimo za vedno!
Verjetno je učinkovito, ker kmalu potem, ko namestiš alu folijo na vsa okna, pride rešilec in te v pižami brez rokavov odpelje v klimatizirane prostore.
Ja, lahko okna tudi zabijete z deskami, ali pa zazidate....Butasti nasveti..Zjutraj raje odprite okna na stežaj dokler je zunaj prijetno, potem pa rolete dol na sončni strani in to je to...
Res, izjemno butasti nasveti!
Koala, očitno si dovolj butaste sorte, da ne razumeš zapisanega..Včlani se v SDS, če slučajno še nisi tam..
levičarji ne rabijo klime, prazne glave ne rabiš hladiti, ker se nikoli ne pregreva. če pa pride do samovžiga slame, pa ne bo nobene škode.
sej se zajebavate ane??? prenosno klimo dobis za 300€...če nimas takoj mas moznost obrokov......oz. 1x investiras 600€ z montazo in mas tapravo klimo za vedno!
Verjetno je učinkovito, ker kmalu potem, ko namestiš alu folijo na vsa okna, pride rešilec in te v pižami brez rokavov odpelje v klimatizirane prostore.