Magazin /magazin/vip
34460 ogledov

Zmago Jelinčič o svojem ljubezenskem življenju

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:17 15.marec 2021.

    Ne me hecat! Le katera bi hotela tega dvoličneža. Monika dobro, da si se ga rešila! Še dobro ga ožemi.

  • leonardo 09:29 15.marec 2021.

    Plemeniti, pravkar sem prebral, da boš glasoval proti interpelaciji. Seveda, saj moraš. Poslanska plača mora biti, sicer ne boš mogel plačati usranih 700 evrov za hčeri! Sicer pa tebi kaj napisati je brez veze. Sram in pokončno držo si že kdaj izgubil.

    • mirror 09:56 15.marec 2021.

      Jelinčič je podpisal z koalicijo sodelovanje in se bo tega držal. Ni tak kot levi poslanci, ki menjajo stranke kot spodnje perilo.

    • leonardo 13:07 15.marec 2021.

      Ja mirror jaz kar redno menjam gate, žal tvoje so pa že rahlo smrdeče, pa bo tudi tebe srečalo in boš prenehal častiti boga, ko boš spoznal, da je tudi tebe nategnil!

  • ode 16:12 15.marec 2021.

    Kurc pa tako ljubezensko življenje, ko ti drugi babo porivajo. Si je dal roge operativno odstraniti?

  • mirror 09:57 15.marec 2021.

    Zmago, sanje o avanturah so zaželjene v naših letih.

    • leonardo 13:09 15.marec 2021.

      Mirror, dal sem ti plusek, čeprav si ti črn jaz pa rdeč. Ampak resnica je vedno resnica ne glede na barvo, ha,ha.

  • kontrahan 09:07 15.marec 2021.

    HA ha zmagec, po moje bodo tabloidi kmalu pisali plemeniti umrl v postelji z neznanko zaradi odpovedi srca. Viagro ne uporabljat, ker je nevarna za tolk stare dece.

  • sam1 16:25 16.marec 2021.

    Isto kot v politiki-pričam ti priču.....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:49 16.marec 2021.

    Baje je Zmago en totalen škrtuh. Mlado ženo je treba razvajati, ne pa je imeti doma zaprto in jo zatirati. Fino ti je nasadila roge, še vse premoženje naj ti pobere. Za zakon s tabo bi si zaslužila nagrado za ...prikaži veča posebna dosežke. Vse bodoče potencialne ljubice ali partnerke, bog naj se jih usmili in naj jim pomaga na drugo pot zaviti, da le ne bi tebe srečale!

  • Stefan 14:52 17.marec 2021.

    In potem si zapoje Šifrerja : Dec ne more ....."! 🦌😉

  • Stefan 14:53 17.marec 2021.

    Dec ne more - Šifrer !😉🦌

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.