Magazin /magazin/vip
32345 ogledov

To se dogaja z Jerco Legan po ločitvi od Milana Cvikla

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lojs 08:54 15.januar 2023.

    nisem zasledil, če je že našla novega sponzorja ... aja, zato gre študirat, ja pravilno

    • Svobodnež 11:51 15.januar 2023.

      A misliš, če ti rabiš sponzorja, da se preživljaš, da ga tudi vsi drugi???

    • lojs 13:14 15.januar 2023.

      ja pa kaj boš ti zdej povedal? a si mogoče ti njen nov sponzor al kaj? tako mi deluješ, čeprav ona ne pade na take s tega portala, žal ... no, ne mi srat z nebulozam, poznamo te sponzoruše, sploh pa njeno zgodbo

    • Sredinec 08:22 17.januar 2023.

      Očitno ne poznaš. A boš priznal napako, ko se izkaže, da se motiš in žaljivo govoriš brez osnove?

    • lojs 08:35 17.januar 2023.

      kaj pa je tukaj žaljivega? dejstvo je, da obstajajo take, ki svoje namene priznajo ali take, ki ga ne in se delajo lepe in nedolžne ... mediji so natresli toliko zgodbic, da si človek brez posebnega truda ustvari predstavo, zakaj ...prikaži več gre ... če je kdo tukaj užaljen ali pa misli, da so vse skupaj laži, naj se obrne na rumeni tisk in na vse tiste, ki se tako veselo in bahavo kažejo v javnosti in po vseh mogočih cajtngih ... lepo je biti na vrhu s polno ritje, ampak to ni večno, žal

    • Sredinec 12:24 17.januar 2023.

      Si eden redkih, ki takšnih navedb ne smatra za žaljivim. In eden redkih, ki trdi, da dobro pozna zgodbo nekoga, a le iz rumenega časopisja. (Pri čemer si jaz recimo iz teh istih virov nisem ustvaril niti približno enake zgodbe.) ...prikaži več) In povrhu vsega ne odgovoriš na jasno vprašanje. No, kako torej? Boš priznal napako in se tukaj opravičil, ko boš ugotovil, da se motiš?

    • lojs 14:06 17.januar 2023.

      pa kaj si ti zdej tukej, njen odvetnik al kaj? nimam se namena nikomur opravičit, ker sem samo izražal lastno mnenje ... in basta!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.