Slovenija
49 ogledov

"Jesen in zima bosta slabi"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • manch 22:11 24.avgust 2014.

    Hahaha.... Ja, vidim, da je napovedal sušo za to poletje, hehe.Noja, so pa novinarji vseeno zapolnili nedeljsko popoldne....

  • tomaz 09:58 25.avgust 2014.

    Ja ta najraj mam take "jasnovidce", še vremenarji ne znajo napovedat za en teden naprej, pa imajo inštrumentarij na voljo. Starejši se boste spomnili da je bilo pred kakimi 40 leti podobno poletje, celo poletje mokro in hladno, po zimi ...prikaži več po zimi pa skoraj nič snega.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:00 24.avgust 2014.

    slab? no kokr se vzame. če znaš sneg izkoristt je lahk zlo dobr :)

  • Papaja Popi 20:07 24.avgust 2014.

    Ja pa ja, poglejte si njegovo napoved za letošnje poletjehttp://www.zurnal24.si/bozic-bo-bel-poleti-susa-clanek-211641

  • e2rdo66 21:20 24.avgust 2014.

    Buče...

  • ficrazom 08:16 25.avgust 2014.

    Če na Blokah napoveš sneg, ne moreš nikoli prav dosti falit.

  • zdrej 13:04 25.avgust 2014.

    Jaz pa bom vzel na znanje in potem preveril. Pa da vidimo, koliko to drži. Vse vsekakor ne, ker je preveč spremenljivk. In če drži vsaj pol, potem se vreme ni bistveno spremenilo, v kar nas prepričujejo znanstveniki.

  • tomaz 10:04 25.avgust 2014.

    Aja pa še to....ni ravno primerno, da take zadeve novinarji objavljate in širite slabo voljo že za v naprej...če bi bili uradni podatki ne rečem, tko pa, saj veste kaj mislim.

  • Izudin 16:48 25.avgust 2014.

    Sem si pogledal, kakšno poletje je ta šalabajzer napovedoval, pojma nima, mogoče se mu pa enkrat pokrompiri. Zakaj nas morite s temi napovedmi, jaz pa mislim, da bo se jesen odkupila, ker nismo imeli pravega poletja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.