Slovenija
27 ogledov

Juncker se bo pogovarjal le z Bratuškovo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ARBAJTER 09:51 02.september 2014.

    a to seveda ne pomeni, da bo pogovor tudi uspešno opravila - Pa dajte no koga drugega malat in mu metat pesek v oči. Seveda ga bo opravila, a to še kdo dvomi. Juncker potrebuje take, ki samo kimajo in ...prikaži več nič ne mislijo. Bratuškova je Slovenijo v enem letu spravila za 12 milijard pod vodo, Evropa pa točno take potrebuje, a ne?

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:32 01.september 2014.

    Razgovor? Verjetn ga bo zanimal sam to kok bo ubogljiva.

  • Avatar čavez
    čavez 16:07 01.september 2014.

    Obstaja rek ( od tri Hrvata dva tata ) le kaj bi rekli o Slovencih le ti ne izbirajo ne kraja ne časa, bistvo jim je da nekompromisno plenijo brez kančka sramu doma in na tujem in kamorkoli ga postaviš.

  • Žvižgač 18:10 01.september 2014.

    Že ob včerajšnjem prispevku sem vedel, na kaj gleda Junker. Pri vsesplošni kurbariji,je pomembno katera da in katera ne, to pa evropejci častimo z žaklji denarja.Se ve zakaj hoče ženske, pač ni istospolni in tigrica ima prednost. Jaz bi ...prikaži več dal vse skupaj v klobase. Sedaj se vidi kdo rešuje EU. Čudno, da nam gre dobro in še na bolje nam kaže.

  • puksicd 15:43 01.september 2014.

    Juncker = kreten

  • vladek 16:49 01.september 2014.

    milijon slovencev hre na hrvaško na dopust,in to so vse hinavci.

  • maresem 17:14 01.september 2014.

    Če Slovenci ne bi hodili k vam na morje, bi vi, oz. tvoji jedli slamo.

  • KLOBO 17:35 01.september 2014.

    Juncker, premajhega imaš za takšnen glomazen kombajn !!

  • KLOBO 17:35 01.september 2014.

    Juncker, premajhega imaš za takšnen glomazen kombajn !!

  • KLOBO 17:35 01.september 2014.

    Juncker, premajhega imaš za takšnen glomazen kombajn !!

  • francl12 17:54 01.september 2014.

    Sigurno ima Juncker za šiviljo singarco, da mu bo pokazala kako se šiva! Šivilja spravi se šivat, štrikat in kvačkat za peč, saj za kaj drugega itak nisi sposobna! Žal mure ni več, boš morala s.p. odpret, da boš junkerju ...prikaži več srajco sešila. Povabilo pa si dobila zato, da mu boš pa mere vzela.

  • Johan Spohan 19:16 01.september 2014.

    Zanimal ga bo samo kako potegne. Drugih sposobnosti ta dama namreč nima.

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 19:45 01.september 2014.

    ŠE EN DOKAZ ,DA JE TA VLADA NAVADNA ŠTALA.ZA BRUHAT.ZDAJ NAM BO ŠEEVROPA KOMANDIRALA GDAJ BOMO RITI BRISALI.

  • Marjan Valič 21:52 01.september 2014.

    če bo Bratuškova komisarka se slabo piše Junkeri in evropi in nemčiji mi nismo nobeni hlapci

  • Papaja Popi 22:00 01.september 2014.

    Slabo mi je , ker se slabo počutim ob takih politikih

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 03:30 02.september 2014.

    ma dej kake klobase kaj kr neki prbijaš človk. jz tud ne maram alenke pa nam zato o klobasah govoru. za moj okus si šel mal predelč pa brez zamere. :)

  • Avatar skeptik
    skeptik 16:24 01.september 2014.

    nisem vedel, da znata oba znakovno govorico, ker v angleščini se ne bosta prav veliko pogovorila.... Spet bo leopardji vzorec rešil problem

  • francek 07:41 02.september 2014.

    Cerarjeva nesposobnost prihaja v ospredje, etika in morala sta se izpeli in volivci, ki ste ga volili boste razočarani, počasi bodo začeli iskali nov svež obraz z prežvečeno in staro vsebino, pa LP tovariši, aja pa, če ne bo vmes ...prikaži več Slovenija bankrotirala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.