Svet
928 ogledov

Srečanja Blinkna in Lavrova v Ženevi ne bo. ZDA uvajajo stroge sankcije.

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:57 23.februar 2022.

    Američanom sedaj ne bo do kompromisov, saj so dosegli svoje....Dobili so trg, kjer bodo lahko prodajali svoj ali tuj plin in destabilizirali so EU, tako politično kot gospodarsko...

  • eminenca 10:45 23.februar 2022.

    kdo bo plačal višje cene plina, ki ga kao o rusov ne rabimo, čeprav so podatki drugačni ... naj plača višjo ceno ta senilni dementni starec in to iz svojega žepa, potem naj pa čivka o sankcijah

  • eminenca 10:44 23.februar 2022.

    ti glupi yenkiji se umešavajo kot vedno in te sankcije bodo samo na škodo malega človeka ... MI JIH BOMO ČUTILI, MI ... američanom se ne bo poznalo prav nič, mogoče kakšna firma ne bo dobaljala robe , rusi so ...prikaži več samozadostni, imajo plin, nafto, placa dost, da pridelajo hrano ... in zopet bodo trpeli naši izvozniki ... na to seveda bela hiša ne pomisli, strinjam se z ukrepi, v kolikor plačajo vsakemu subjetku izgubo, ki jo bo utrpel zaradi embarga ... če plačajo izpad prometa in, se strinjam

    • h4ck3r 10:49 23.februar 2022.

      V bistvu je to kavbojcem plus, saj so ladje s plinom po 3x ceni že na poti proti Evropi...dobro oni to prikrivajo v imenu demokracije in zaščite EU držav.

    • eminenca 11:00 23.februar 2022.

      in kdo bo plačal dražji plin? mi ga bomo, folk bo znoru, potem bodo pa spet delil bone ... amerika vse rešuje na silo, za svojo veliko krizo bodo našli krivca ravno v rusih ... naše oprode podrepne jih bodo ...prikaži več pa podpiral do onemoglosti in kupoval zastarelo kramo, ki se ji reče kao orožje ... dobro se nam piše ... ne vem kdaj se bo eu zbudila iz teh iluzij in globokega spanca in končno ugotovila, da še nikoli nismo tako nazadovali

    • eminenca 11:03 23.februar 2022.

      ta gnila evropa se klanja nazadnjaškim yenkijem , zaprla je na stotine firm, kar je blo vrednega so prodali kitajcem, in ostali aziji ... in sedaj smo lahko frej, delat ni treba, razen da gremo v market in zapravljamo tisto, ...prikaži več kar nismo ustvarili ... sanjsko življenje

  • Željko 11:48 23.februar 2022.

    Bravo nesposobna Evropa znova si podlegla pedrskim amaricanom!!! Ceno za to bomo plačevali pa mali ljudje!!! Fujj za EVROPO boljše bi bilo če bi bili sami

  • h4ck3r 10:47 23.februar 2022.

    Kaj ni severni tok 2 projekt med Nemci in Rusi? Toliko o vmešavanju kavbojcev v tuje zadeve. Očitno se raje ukvarjajo z ostalimi kot s svojim propadom.

  • Avatar Leon
    Leon 12:01 23.februar 2022.

    Rusija je priznala narodni republiki na osnovi ljudske volje podobno kot je Vatikan prvi priznal Slovenijo . Kaj je narobe ?

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 12:33 23.februar 2022.

      In Kosovo je povsem primer odcepitve, seveda podprte od zahoda..

    • timja 12:39 23.februar 2022.

      narobe je vse ker nesnažni ameri- svetovni policaji- niso tega odobrili...in kako to da naš prajminister podpira tega senilnega geriatričnega pacienta, ki mu ni niti čestital za zmago?????

    • eminenca 13:09 23.februar 2022.

      vatikan je res prvi priznal slovenijo, ampak ne zastonj ... malo si poglej koliko je cerkev dobila nazaj ... nič ni zastonj

    • Avatar Leon
      Leon 18:28 23.februar 2022.

      Vatikan ...nikoli nič ne podari ! Amen.

  • Evangelina_Moore 13:17 23.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • eminenca 12:08 23.februar 2022.

    naš večni vodja gre v ukrajino z namenom, da jih podpre in da bo veselo kritiziral ruse, mi bomo pa preplačal plin ... podpira ukrajino v enem kosu, medtem ko se je dobrih 30 let nazaj boril za odcepitev slovenije ...prikaži več od yuge ... le kako je možno, da je spremenil poglede ... malodane cel svet je bil takrat proti razbitju yuge, pa čeprav so se narodi sami odločili za tako pot, tudi tokrat je večina prebivalstva v dveh država ukrajine za odcepite, pa je spet cel svet proti, razen rusov

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.