Slovenija
94179 ogledov

"Razmere v tej regiji se slabšajo in bodo dosegle rekord"

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 13:34 05.januar 2021.

    Če bi ljudje vedeli, na kak način dobijo oz. si zmišljujejo te cifre bi se jim utrgal. Nategujejo nas z vseh koncev, čeprav enim zgleda to paše, s tem mislim na zagovornike nasega albanca

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 13:46 05.januar 2021.

    Doktor Kacin, strokovnjak za? ( krajo našega denarja)

  • Pepe007 13:33 05.januar 2021.

    Naše regije so tako male, da te špice ne povedo veliko. Eno družinsko kosilo in si na vrhu.

  • Ender3 14:36 05.januar 2021.

    Povsod v regiji balkana se zadeve umirjajo, in tudi manj stroge ukrepe, ne upoštevajo, Morda je razlika tudi v tem, da se tam številke manj, prirejano političnim potrebam. ??😎

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 13:05 05.januar 2021.

    https://cseweb.ucsd.edu/~ricko/CSE3/Lie_with_Statistics.pdf

  • ibrahim 16:14 05.januar 2021.

    REKORDNO ŠTEVILO SMRTNIH ŽRTEV PO CEPIVU TO BO PRAVI REKORD JJ in Kacina !!!

  • astibo8020 16:50 05.januar 2021.

    Tale kreten res misli, da je že mal "baba Vanga". Po mojem mu je tud tisti del možganov, ki še ni bil prodan, skisalo.

  • TAKO 16:54 05.januar 2021.

    Majmun glupi Brancin. Pazi se. Še malo pa vas bomo politike malo pocukali za rokav 😵

  • groffriedrich 15:01 05.januar 2021.

    Razmere so resne,tako Kacin.Narod ni poslušen in nas ne jemlje resno,tako vlada.Bo treba ali menjati vlado ali pa narod.Narod pa naj se odloči na volitvah,če ne že veliko prej.Jaz sem za menjavo vlade.Kaj pa vi?Kaj mislite?Ali smo res Slovenci krivi ...prikaži več za stanje kakršno je?Ali ni morda res vlada kriva in njene napačne ter prepozne odločitve?Kdo je glavni krivec za to,kar se nam dogaja?Odločitev presoje je stvar vsakega posameznika,tako mene,kot vseh vas.

  • Kirka 16:47 05.januar 2021.

    Janša se bo moral odločiti: ali mu bolj dišijo €, ki se dobijo za vsakega covidnega bolnika in "umrlega s covidom" (in seveda od provizij za proticovidno opremo), ali se bo proslavil kot veliki vodja, ki je premagal covid in ...prikaži več bo lahko spet spuščal aviončke v zrak. Sprdniti in obenem stisniti se ne da.

  • Che_rnobyl 17:56 06.januar 2021.

    Tovarišija včasih je bila akcija, zdaj vas je pa eno samo jamranje po forumih. Samo še čakate v vrsti za 5G čipiranje. Che

  • krucefiks 07:39 06.januar 2021.

    če bi morilski virus napadal res,ne bi jih sploh poslušali tako kot zdaj,ki niti igrati ne znajo no saj niso igralci a ne.Primer ko je potres bil,ni bilo nobenega korajžnega da bi pokazal požrtvovalnost do nekoga ,ko vidiš da jih ...prikaži večh je res strah se skrijejo kot miši v luknje in če virus bi moril na polno paro ne bi mi navadni smrtniki sploh na vrsto prišli,tako nas imajo pa samo za poizkusne zajčke

  • tomaz65 20:04 05.januar 2021.

    V nasi banani republiki je toliko laznih govorov da se kadi potem pa so tukaj se hitri testi ki niso za nobeno rabo.pa kje hudica nasi zahojenci vse to nabavljajo da so tako slabi.jebite se vsi po vrsti

  • munja 12:10 05.januar 2021.

    Število južnorodnih, se je v Posavju v zadnjih dveh letih zelo povečalo in kakor je videno, ne spoštujejo ukrepov vlade, kar se tiče epidemije in še česa drugega ne.

    • astibo8020 16:49 05.januar 2021.

      Zanimivo, da imajo ta pravi južnjaki boljšo epidemiološko sliko kot pa večni hlapci. Po mojem zato, ker tudi tukaj rojeni južnjaki imajo preveč hlapčevskih navad.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.