Slovenija
8407 ogledov

Kacin: Pogojev za sproščanje ni, okužbe še rastejo

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:09 12.januar 2021.

    Kacin, bedno je to poročanje številk. Ni rezultatov, ni učinka kaj, ko bi za nasvet povprašali svoje, sosedne prijatelje. Morda pa te številke, vladi dejansko ustrezajo, da si ohranjajo svoj položaj in interese.

  • jakec1575 12:13 12.januar 2021.

    Pogojev za maksimalno dobavo cepiva ni, ker Jajo minister za zdravstvo tega noce. Naivcine ste. Kaco, ti pa izdajalec.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 12:46 12.januar 2021.

    Veliki Kacin je spregovoril, v njegove besede ne dvomite, krivi smo mi, pokesajmo in kaznujmo se, le to si zaslužimo, nehvaležneži. Živel Veliki Vodja, Govorec Kacin, Mati Beović in Dedek mraz Krek. Na veke naslednjih ključnih 14 dni.

  • Fulmmer 13:23 12.januar 2021.

    Vse otroke v šole in vrtce, potem se bo sigurno zmanjšalo število okužb...

  • milan654 13:56 12.januar 2021.

    GOSPOT KACINČEK DOKLER BOŠ POŠLUŠAU JJ PSIHIČENEGA BOLNIKA NE BO BOLJE TA PANDEMIJA VAM JE ŠLA POD NAZOROM IN NAJ BO SRAM TO VLADO

  • rierieneed 05:04 13.januar 2021.

    www︎.︎Domeser︆.︆com - oddličen projekt za odrrasle, ki želijo najti parrtnerja za seks

  • mb 08:12 13.januar 2021.

    Dokler bodo cepili tiste na smrtni postelji in ne delovnega/aktivnega prebivalstva, toliko časa se bo covid širil. domače in navadne komercialne maske ne koristijo proti covidu kaj dosti, korisrtijo edino kirurške, ki pa bi jih morali zavrećt po 2 urah. ...prikaži več. ukrepi, ki jih pajaci na oblasti določajo so praktično nekoristni. Ne samo pri nas , po vsej EU

  • Avatar MS
    MS 14:15 12.januar 2021.

    Pogojev za sproščanje ni, okužbe še rastejo ker civid-kreteni ne nosijo mask, se ne razkužujejo ne upoštevajo distanc, skrivaj se družijo po kleteh, zidanicah in garažah! Zanikajo obstoj virusa! Širijo neumnosti o globalni zaroti! Corono lahko zajezi le rigorozno kaznovanje ...prikaži veče kršiteljev in seveda cepljenje!

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 15:27 12.januar 2021.

      Daj predlog vladi, da začnejo ljudi koncentrirati v taborišča za cepljenje, kjer bi po hitrem postopku izvedli končno rešitev za kovid problem.

    • Ender3 15:51 12.januar 2021.

      MS, malce se pomiri, ponavljaš isto mantro. Če ne bi bilo komu v interesu se to ne bi dogajalo. Gre za politično-farmacevtski monopol, pojavnost virusa je samo orodje za to. Ampak malce so se ušteli, zaradi omejenega sprosčanja kapacitet in ...prikaži več ponudbe, se je že pojavil črni trg. Naša koruptivna vlada že računa na svojo priložnost, Ivek že javno prisega na to možnost 😎 https://youtu.be/J_SJicfY98k

    • Avatar MS
      MS 17:28 12.januar 2021.

      ovca ==>Moja nagrada je pena na ustih covid-kretenov ko so nemočni pred argumenti in mi talajo minuse, primitivno žalijo in s tem dokazujejo svojo intelektualno nemoč! Ti si en/a tistih ki mi nudijo to zadovoljstvo!

    • Avatar MS
      MS 18:08 12.januar 2021.

      ovca==> To so argumenti katere ti in ostali kovid-kreteni ne morete ovreči! Ali pa? No če, dajte čakamo! Če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in ...prikaži več druge pred okužbo! Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb!

    • Avatar MS
      MS 19:36 12.januar 2021.

      ovcaaaaa

    • Avatar MS
      MS 09:56 13.januar 2021.

      In tako je vedno! Ko ubogo ovco z neovrgljivimi argumenti stisneš v kot se reva skrije v temo svojega ovčjaka! ovcaaaaa, kje si?

    • Avatar MS
      MS 10:15 13.januar 2021.

      1) Če držiš distanco prenos ni mogoč! 2) Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! 3) Če razkužuješ in redno umivaš roke ščitiš sebe in druge pred okužbo! 4) Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ...prikaži več ni mogoč! 5) In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb

    • Avatar MS
      MS 10:15 13.januar 2021.

      2) ovca a si v stanju umiriti žogo in poskušati enkrat z mirnim in kulturnim dialogom? Glej vesel bom vsakega tvojega argumenta s katerim boš ovrgla moje trditve! Daj probaj točko po točko in me razsvetli v mojih zmotah!

    • Avatar MS
      MS 10:48 13.januar 2021.

      ovcaaaa čakamo!

    • Avatar MS
      MS 13:39 13.januar 2021.

      ovčka tvojih argumentov ni,ni! ovčkaaaaa.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.