Zdravje
5417 ogledov

Kacin povedal, kako bo s cepljenjem z AstroZeneco pri nas

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 21:57 11.maj 2021.

    cepivo za covid-19 jest primerjam z prišleki v moje stanovanje. eni so povabljenci, (to so vitamini in hranila) drugi so nasilni vdiralci ( to so virusi ) in kaj je cepivo za covid.. e. to so pa akviziterji. na začetku ...prikaži več obljubljajo krasne stvari, potem pogruntaš da ti ponujajo to kar ne rabiš za preveliko prveč denarja in. evo to je cepivo za kovid. in nacionalni koordinator za kovid. kar on naredi zna tud sosedov Pufi. sam da bi ta to naredu za eno kost. ta pa za za velike jurje dela zgago.

  • evelux 18:32 11.maj 2021.

    Po vašem otroškem obnašanju in danes tako jutri drugače vam sploh več nič ne verjamem in nič ne zaupam samo stran od mene ...... strokovnjaki slovenski hahahahhaahh tota bo

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:10 11.maj 2021.

    Dejmo se mal hecat

  • Albatroz 19:35 11.maj 2021.

    Mogoče bi marsikdo razmislil o cepljenju če bi lahko izbiral cepivo, vendar veste da takrat sploh nebi rabli astra zeneca cepiva in bi delež kvote ki ga dobite od porabe šel samo proti 0€. Javnost marsikaj neve, tisti ki pa ...prikaži več vejo pa morajo molčati. Slovenska demokracija z napako in svetovni kodeks zdravstva pod drobnim tiskom.

  • suineg7878 21:48 11.maj 2021.

    ... pripravlja kampanjo... Prava beseda. Predvidevam, da polna laži in zavajanj... Bo kdo odgovarjal? Ne! Ker so vsi ODVEZANI odgovornosti!

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 17:01 11.maj 2021.

    Hitro se prijaviti, da ja ne bo zmanjkalo. Pa dati še opcijo, da če želiš priti na VIP seznam, plačaš 199€. Če se že striže, naj se striže do konca.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 17:45 11.maj 2021.

    Kaco, odpikaj se. Ne zmoreš. Samo zapletaš in podiraš. Prepusti komu, ki zmore.

  • Avatar Leon
    Leon 16:54 11.maj 2021.

    VaKACIN obljublja teden dni bivanja na KRKU ,kdor se cepi z AstraZeneca cepivom .

  • Albatroz 19:35 11.maj 2021.

    Mogoče bi marsikdo razmislil o cepljenju če bi lahko izbiral cepivo, vendar veste da takrat sploh nebi rabli astra zeneca cepiva in bi delež kvote ki ga dobite od porabe šel samo proti 0€. Javnost marsikaj neve, tisti ki pa ...prikaži več vejo pa morajo molčati. Slovenska demokracija z napako in svetovni kodeks zdravstva pod drobnim tiskom.

  • Decko 19:07 11.maj 2021.

    Kako lahko tko lažejo ljudem. Gre se jim samo za zaslužek in bojo na vse načine zmanipulirali v ceplenje. Kdo bo odgovarjsl za posledice cez leta?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:27 12.maj 2021.

    Ko se oglasi Kacin se točno ve, da se nas bo spet posiljevalo in nategovalo. Nobena kampanja, pa aplikacija, pa zagotovila, ne morejo več nadomestiti nezaupanja ljudi v to noro vlado. Med glavni mi krivci, da je temu tako pa ...prikaži več je zagotovo tudi Kacin.

  • sandi76 08:48 12.maj 2021.

    Kacin bi moral biti glede dobave Astre zenece v naslednjih mesecih malo bolj previden. Nihče ne more vedeti, kako bo to cepivo še na razpolago v bodočih mesecih, še najmanj on !

  • Avatar R_D
    R_D 19:31 11.maj 2021.

    Sami anticepilci tu gor.. Če bi bla pa Fajonka ali Šariči, bi pa leteli.

    • suineg7878 22:15 11.maj 2021.

      Ne ne ne ne. :) Mi smo vakcinoskeptiki. Mi je pa slabo, če samo pomislim, da bi nam vladala Soroševa posvojenka in Schwabov pripravnik. :)

  • Dusan21 19:32 11.maj 2021.

    Brecelj, je v svoji karieri v onkologiji kasiral, da glava peče, zaton Zidarja in ostalih obupancev, ga je prisililo v žvižgača. Pokvarjen potuhnjenec kot dr. Cijan, ali Cian, ta je kasiral od posegov, stentov, sam sem plačal, ne jaz, moja ...prikaži več soproga, kar na hodniku, ko mi je po posegu baraba sam izvajal pritisk obtežbo na mojem mednožju, z levo pa jemal kesh

    • Avatar R_D
      R_D 21:05 11.maj 2021.

      A lahk prevedeš v slovenščino?

    • janez864 09:13 12.maj 2021.

      Dusan21 ali pišeš v kompaniji z bogdan76. Enako zblojeno in nerazumljivo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.