Slovenija
64585 ogledov

Kacin: nova pravila tudi glede obiska grobov

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 11:32 26.oktober 2020.

    Grob mojih dragih bom jaz obiskal, pa če se vi kreteni postavljate na glavo ali na penis.

    • Build_NEK2 14:04 27.oktober 2020.

      Vi kar obiščite grob, samo sveče pa prosim pustite doma.

  • popokatopetl 12:01 26.oktober 2020.

    A take k misli da je iz političnega groba vstal???

  • romy 11:54 26.oktober 2020.

    Grob lahko obiščemo že prej,zaradi trenutne situacije..ali pa pozneje,nihče nam ne bo zameril..

  • Avatar ovca
    ovca 11:48 26.oktober 2020.

    Emmmmm, kolegica že od četrtka čaka podatek testa, ga še nima. Torej, od kdaj so ti podatki????????????????????????????????????????

  • Build_NEK2 14:02 27.oktober 2020.

    Všeč mi je, da ne bo tako veliko ljudi na 1. november na grobovih, ker vsaj ne bo tako veliko parafinskih sveč. Sam živim 100m od pokopališča in za 1. maj vedno ogabno smrdi po parafinu, ko odprem okno. Če ...prikaži več bi imeli boljšo vlado, bi že zdavnaj omejili prodajo sveč, a Janši se to očitno zdi idiotsko. Grozno...

  • john0 13:42 28.oktober 2020.

    Strinjam se glede zaščitnih ukrepov z takim odlokom pa ne. Očeta in sorodnike imam pokopane v drugi občini in torej ne bom mogel obiskati grobov. To je pa sedaj res največja bedarija in tega ne bom upošteval.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.