Slovenija
102263 ogledov

Kaj bo s šolanjem prihodnji teden? To je povedal Kacin!

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 13:40 09.november 2020.

    Lahko bi hodili otroci v šolo dopoldan in popoldan. Pa saj ni potrebno, da so po 6-8ur v šoli, toliko noben otrok ne more bit zbran.

  • maresem 14:25 09.november 2020.

    Vladni bedaki, poglejte si sliko otrok, kako lepo se družijo po cele dneve, brez mask, hvala bogu, samo še vaših gestapovcev manjka, da bi začeli pisat položnice po 800€ in več. Marš golazen fašistična. Uničili boste celo generacijo otrok z nami vred.

  • anton55 12:50 09.november 2020.

    Šolanje od doma je navadno sranje,ali se bodo učenci učili v šoli ali pa nič.Vsi bi se morali upreti, ker bodo tako učenci dosti manj izobraženi.To je čista jeba.

  • migi 13:16 09.november 2020.

    Lipicanka ne bi mogla voditi niti pasjega zavetišča(pa naj mi kužki oprostijo...še dobro,da jih ne)), ne pa da vodi šolsko ministrstvo....itak je sama neumna,pa misli,da morajo drugi okoli nje tudi biti takšni buteljni!!!!!!!

  • jan5 15:16 09.november 2020.

    Lutko na smetisce!!!!!!!!

  • Janchi 18:27 09.november 2020.

    Kot učitelj sem prvi za to, da gremo nazaj v šolo. Bi pa bilo fer do tistih, ki smo 60+ in ni nas malo, da vsi še nekaj časa nosimo maske. Učenci in učitelji. Vsaj to. Vsepovsod, ne spet na ...prikaži večna hodniku ja, drugje ne. Brez veze. Saj solidno zaslužim, ni kaj, pa vseeno ni prav, da v tej situaciji tvegam svoje načeto zdravje, ko otroci kot pač otroci kašljajo, kihajo in kričijo v mene. Najdimo razumen kompromis in pojdimo nazaj v šolo.

    • eosss 20:06 09.november 2020.

      Nikakor, potem raje šolanje na daljavo še nekaj časa. Posiljevat otroke, da nosijo nagobčnike 5-6 ur vsak dan bo naredilo rano toliko škode kot šola na daljavo...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.