Magazin /magazin/film-glasba-tv
2122 ogledov

Kaj bomo lahko med prazniki gledali na naših televizijah

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • leonardo 08:31 23.december 2018.

    Sploh ne bom bral. POP in A kanal že sedaj nimata nič drugega kot resničnostne šove, neke kvazi nanizanke iz Latinske Amerike in neke filme, ki jih normalen človek ne more prebaviti. Tako, da teh programov sploh več ne odprem!

    • asmas1965 14:58 23.december 2018.

      leonardo saj te nihče ne sili da gledaš komercialko.sili pa te država, da plačuješ (tudi jaz) bedo vseh bed javno rtv .Samo ko pomislim na kviz "vem" pa na tistega "Švaba"skupaj s tisto bjondasto avšo....Ne hvala.Poskrbel sem da bom imel ...prikaži večl dobro družbo... sinova s družino bosta pri meni in moji ženi -njihovi mami.Trije vnučki nama bodo vekakor bolj popestrili večer kot pa neko skropucalo na nacionalki oz limonada na pop tv.Enostavno za silvestra ne bom prižgal televizije.

    • leonardo 15:04 23.december 2018.

      No, jaz kar rad pogledam VEM, ker marsikaj zvem, česar še ne vem. Pa kar veliko vem kot vidim. Švaba, blondinke in ta debele v Kdo bi vedel pa tudi jaz ne gledam. Ko pa sem za trenutek ogledal predelano ...prikaži več Tanjo Ribič sem pa mislil, da me bo konec. Le kako je iz lepe ženske naredila grdo Kitajko! Saj jo ne bi poznal, če ne bi povedali kdo je! Res beda od bede, prav imaš.

    • asmas1965 15:51 23.december 2018.

      glede kviza se strinjam ,marsikaj izveš.Vsekakor pa kviz ne sodi v silvestrski program.Silvestrski program naj bi bil tak,da bi gledalce razvedril in razbremenil misli in skrbi ne pa prisil k razmišljanju.Na bruhanje mi gre ko gledam razne"umetnike"ki se dobesednoo silijo ...prikaži večijo biti všečni v resnici izpadejo kot največji bedakui.Tipično samonorčevanje je "skrita kamera Francija Keka" traparija na kubik.Kot Mr.Bean --nebluza

  • Avatar mike1968
    mike1968 08:44 23.december 2018.

    POP TV in A Kanal vrtita vedno ene in iste že 101. ponovitve filmov....

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 09:32 23.december 2018.

    beda od slovenskih programov, živa svinjarija in dolgčas, dobro da imam tuje in bom dowlandov filme

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.