Slovenija
7897 ogledov

Kaj je zagrešila: Odletela bo prva ministrica Golobove vlade

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:41 07.december 2022.

    Bobnar, Lindav, Golob---- v tem šmornu manjka toliko enih podatkov, da bi narod vedel kdo pije in kdo plača. Novinarji, prosim za pojasnila in mankajoča dejstva, da si lahko sestavimo celotno sliko.

    • Avatar R_D
      R_D 18:57 07.december 2022.

      Zdaj mi je jasno. Ni čudno, da si taka kura, če ti morajo novinarji slikice risat. Pol je pa odvisno kater medij gledaš oz. bereš. Glede na tvojo kokošjo pamet predvidevam, da največ spremljaš 24kur dnevnik in spletno stran.

  • jakec1575 15:43 07.december 2022.

    Igra primadone se v politiki ne konca dobro. Sd in levica pa se tudi sprenevedata. Vse to je rrs naredila, a nasilniki ostajajo v policiji in so zgolj premesceni. Kaj tocno je spor med njima? Glede gospodarske mrminalitete ni nobenih ...prikaži več rezultatov. Glede npu tudi ne. Je tatjana res strokovna? Ali kader oldin youngboysov? Raziskovalni novinarji, kje ste????

    • jakec1575 15:46 07.december 2022.

      Ce dokazete politicni pritisk goloba in da sciti yungboyse tudi prav. Samo ugotovite, zakaj gre

    • Grof 18:08 07.december 2022.

      Jih ni več, so bili predobro poplačani, za opravljeno delo, da mi lahko plešemo,

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 16:51 07.december 2022.

    Nič ne bo odletela, odstopila bo. Pisunček ti niti ne veš kaj pomeni beseda ODLETETI...

  • robi2107 21:26 07.december 2022.

    Kaj se grejo skrivalnice. Javnost hoče vedeti, kaj je ozadje tega spora. Volivci imamo pravico, da to izvemo. Obljubljali so transparentnost, zdaj naj jo prakticirajo.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:21 07.december 2022.

    Golobu grozi da ker previsoko leta po hitro nizko padel. Mojo podporo je že izgubil. Iz ene diktature JJ v drugo gilobnakovo.

    • lojs 19:05 07.december 2022.

      in zato se mi kregamo, zato ker nas manipulirajo ... kaj imamo od tega?

  • lojs 16:08 07.december 2022.

    zakaj spet termin "odletela"? ... bo odstopila ali bo odstavljena in ne bo odletela, ker ni ptič oz. ne bo odletela z zračnim plovilom ... lepo prosim

    • Toma 17:38 07.december 2022.

      Ko si v društvu leteče perjadi je logično, da se tudi leti!

    • Grof 18:12 07.december 2022.

      Novinarčki, golob je odletel iz gnezda, da lahko mi rajamo, nekatere pa plešejo, ….

  • h4ck3r 15:39 07.december 2022.

    Kakorkoli mi gospa ni všeč zaradi stališč do migracij in odpiranja prehodov...pa se mi zdi, da je vedno stala trdno za svojimi prepričanji in kolikor se sedaj vidi, tudi za kadri ki jim zaupa oz. so po njenem mnenju strokovni, ...prikaži več pa ne glede s "katere strani" prihajajo. Kar pa pri Golobu in njegovim predvolilnim obljubam ne gre skozi. Saj pa je že sam rekel glede zakonov, nas ne zanima ali so slabi ali dobri, če smo rekli da jih bomo izničili, jih tudi bomo. Res lepa popotnica za naprej.

    • Ender3 19:10 07.december 2022.

      h4ck3r politika pač, ne trpi apolitično stroko in kariernih policistov. Tudi v tuji tega politika ne bi trpela. Zato pa imamo ministre ala Hojs z znanjem gradbeništva ali Tonina, ki ni nikoli nosil uniforme in držal puške. Politika je dilentantizem ...prikaži več izvoljenih posameznikov..

    • h4ck3r 20:32 07.december 2022.

      Pa dobro vojska je edini resor, kjer mi je vseeno ali je Kahl, Tonin, Šarec ali Katič, za naše tabornike in mirovnike, ne rabiš ravno biti biser v stroki, vse ostalo pa hmmm če že ne strokovnost, bi pa neodvisnost ...prikaži več in samodrža morala biti prioriteta. Pa naj gre za katerokoli vlado. Ampak očitno ni ne, Hojs kot odkrito politično odvisna in nesamostojna oseba, kot Bobnarjeva, ki je vsaj želela imeti svojo hrbtenico, sprejemljiv za katerokoli politično opcijo.

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:19 07.december 2022.

    Začelo se je, SVOBODA je tukaj

  • Toma 17:27 07.december 2022.

    Ni zadela ritma Gru-gru!

    • Ender3 19:03 07.december 2022.

      Toma motiš se, hoče plesat po ritmu jajoševih kadrov v policiji iz pretekle vlade. Za to pa, tviteraš molči...

  • Stane Adamič 17:05 07.december 2022.

    Ravnokar so Slovensko elektriko dokapitalizirali z pol miljarde, vodil jo je čudečni deček energetike? NPU baje preiswkuje te rabote. Vam še ni jasno????A baje je Janša kriv, a ne oficirjji JLA, miličniki in ostali iz tega legla??????

    • jakec1575 17:23 07.december 2022.

      Tole s pol mrd je res mimo. Najprej porezes stroske. Najvecji so place. V energetiki ze desetletja uzivajno kot sekira v medu. Kje je odgovornost? Vsaj 10% bi jim moral vzet. Vse to mi placamo

  • lojs 16:17 07.december 2022.

    če vtipkamo na začetku fran leksikona besdo politika, dobimo rezultat : "urejanje družbenih razmer, odločanje o njih s pomočjo države in njenih organov" ... če ima kdo proti tej definiciji, naj protestira tej razlagi in definiciji ... res bi si ...prikaži več želel tega, prosim, naj se kdo javi

  • lojs 16:21 07.december 2022.

    in še tole, pozivam tudi I8M, naj se opredeli glede notranje političnih dogodkov in stanja v državi in sicer glede zdravstva, šolstva, policije in delovanja gospodarstva v času cene glavnega energenta ... ni treba, da še kar nabijajo s tem ...prikaži več rtv-jem, sej ste ga dobili, imamo pa še druge probleme, zato pričakujem vaše nastope ... kje ste punčke, pa nekaj fantkov, nič vas ni videt

    • Svobodnež 16:32 07.december 2022.

      Lojzek ubogi, koga pa boš ti "pozival"? Kaj si pa ti za ena "kapaciteta"?

    • lojs 16:45 07.december 2022.

      jest sem kapaciteta, ki bo tukaj gor naredila red in spremenila odnose ... počasi boste spoznali, da to pričkanje nima smisla, lahko si pomagamo in sodelujemo z informacijami, izkušnjami ali nasveti ... lahko pa uživaš v prcanju in poniževanju, pa ...prikaži več če misliš, da je to smisel, nadaljuj

    • Avatar Mark035
      Mark035 17:20 07.december 2022.

      lojs - vsak tvoj komentar je večja kapaciteta kretenizma .. Ti lahko pozivaš svoje Kanglerje, Hojse, Mahniče, Matoze, Snežiče.. ampak z njimi si pa bil zadovoljen - a ne ovca?

    • lojs 18:34 07.december 2022.

      vi kar nadaljujte in ostanite sami, vi kar naprej svoje nabijanje in trosite sovraštvo ... če mislite, da bo sovraštvo prineslo kakšen napredek, izvolite ... podtikanje, sovraštvo, neumnost, neukost, poniževanje in jeza ... to so vrline napredka ... kar tako ...prikaži več naprej ... vsako tele ima svoj vesele, ampak tudi ostane tele

  • BenX 15:29 07.december 2022.

    Mislim da ni toliko problem v tem da bi kaj zagrešila, bolj v tem, da naredila ni nič...

    • Avatar Leon
      Leon 15:33 07.december 2022.

      Golob zahteva pojasnilo in imena tistih ,ki so želeli politično vplivati na posameznega policista ali kriminalista . Očitno je gospa govorila nekaj na pamet .

    • AnGus 15:41 07.december 2022.

      Ona menda res, je bil pa bojda Lindav bolj konkreten. Kar je tudi dovolj dober razlog za odlet, da se ne razve, kdo od aktualnih je klical, pisal, usmerjal... Depolitizacija? Kvečjemu zamenjava desne politike z levo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.