Avto
3894 ogledov

Le ena stranka v Sloveniji ne podpira električne mobilnosti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:49 21.april 2022.

    Super anketa. Vidi se katere stranke pijejo ko zolne. :) tudi sam sem proti dodatnemu financiranju lokalnih obcinskih cest. Tok nepotrbnega asfalta kot ga je v sloveniji, zlepa ne vidis. Unicevanje njiv in zelenja. Obvoznice vaskih obvoznic. Sam zabiti lahko ...prikaži več betonirajo lastne njive

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 09:00 21.april 2022.

    Tale cehovski članek podpira cilje ceha. Še dobro, da Slovenci ne mislimo enako. Tile bi samo radi sebe gor postavili, da bodo služili s svojimi knjigami, članki in to sedaj še v šolah. Služili bi torej državni denar. Ker niso ...prikaži več stranka, naj živijo od svojega denarja. Ne našega.

  • Norma_Ouellette 09:08 21.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • rd2dmk2 08:55 21.april 2022.

    kot prvo AMZS ni politična stranka pa se gre neke politične akcije.. kot drugo imamo sprejet zakon in v njem člen da vozilo na mestu ne sme imet prižgan motor. kazen je kar konkretna 80 eurov. zdej nam mi pa ...prikaži veča za to pristojne inštitucije dajo podatek ali je bil kaznovan vsaj en prekrškar na to temo. verjetno ne. in če si zamislite parkirišče sredi narodnega parka, kjer se s klimo hladi 100 avtov pa še kakšen ducat avtodomov pa me čist nič ne briga kaj pokaže na testu. 100% čistega izpuha ni !!!

  • Pepe007 11:11 21.april 2022.

    Prvo neumno vprašanje sem pogledal in prvi graf in takoj dobil stranko, ki bi jo bilo smiselno voliti in ima nekaj zdrave pameti vsaj v odgovorih na neumne provokacije. Vsekakor pa je res neumno voliti stranke, ki so se z ...prikaži več AMZS povsod strinjale in odgovarjale, kakor jim je vprašanje odgovor polagalo v usta. Povsem brez lastnih stališč, uresničeno tako ali tako ne bo 0 od tega z grafov ne glede na rezultat na volitvah. Škode sicer ne bo ...

  • Eddie 13:37 22.april 2022.

    Vsakemu normalnemu je jasno, da popolna elektrifikacija vozil trenutno ni izvedljiva in ne bo še veliko let. Omrežje ne more "požreti" niti trenutnega povečanja povpraševanja po sončnih elektrarnah, kaj šele, da bi celotna država ob večerih polnila svoja vozila. Prav ...prikaži več tako je odvisnost od zelenih virov energije premala, da bi lahko govorili o zeleni rešitvi... Da niti ne omenjam problema, ki se pojavi šele čez leta... reciklaža. EV-ji so OK za vozit, ni pa to rešitev... naslednjih 20-30 let ne

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.