Avto /avto/iz-druge-roke
44976 ogledov

Kaj se zgodi, če med vožnjo avtomatskega menjalnika po nesreči prestavite v R

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SonnyBlack 10:53 19.september 2020.

    kaj te take clanke pisejo,to ja sploh ne gre nardit med voznji prestavit v R... to je ja totalni strojelom...inzinerji so to nastudirali tak kot treba,tak da...taki clanki so brezpredmetni

  • refara9354 11:15 19.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. workreviews10.com

  • djdj 13:35 19.september 2020.

    Menda se ne zgodi nič dramatičnega: https://www.youtube.com/watch?v=-pxDm94omrM

  • TistoPravo 22:29 19.september 2020.

    Pravijo, da tistmu tud jekleno ne pomaga...ki ima pomankljivo občutek razvit. Mislim, tko na splošno...je pa res, da napaka se lahko vsakemu zgodi. Jst samo vem, da v ler gre brez problema med vožnjo tud avfomatik...v rikverc pa mi še ...prikaži več niti po pomoto ni ratalo ruknt. Je pa tudi res, da se mora avto čist ustavit predn prestaviš v parking pozicijo zaradi zatičev...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.