Avto
40325 ogledov

Video: Kaj se zgodi, ko Američana postaviš v krožno križišče

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Anja1956 12:00 10.februar 2023.

    Američani so med bolj neumnimi in neizobraženimi nacijami ! So jih pa uspešno prepričali , da živijo v edini svobodni in demokratični deželi na planetu, čeprav živijo v policijski državi polni kriminala, ponavadi pa bivajo v lesno kartonskih hišah , ...prikaži več , ki jih odplačujejo več kot 30 let !

  • QSprm 09:52 10.februar 2023.

    Sej so cist simpaticni tile kavboji, samo bistri pa niso ravno prevec.

  • robi2107 09:56 10.februar 2023.

    Ja, gledali so TDF, kjer grejo eni kolesarji po levi, eni pa po desni, pa so mislili, da je tako prav.

  • h4ck3r 08:42 10.februar 2023.

    No to pa je video dokaz o "pameti" večine navadnih američanov...pri nas se to zgodi samo pri starejših, pod "substancami" ali naklepno, nikakor pa ne zaradi nepoznavanja pravil.

  • Toma 10:08 10.februar 2023.

    Če si vajen voziti samo po večpasovnicah…

  • klemenmo 09:59 10.februar 2023.

    enako kot u Bosni ;-) https://n1info.si/novice/svet/krozisce-v-bih-postalo-pravi-hit-saj-ni-res-pa-je-pravijo-vozniki/

  • jakec1575 15:31 10.februar 2023.

    krožišče in vmesni razdelilni bloki so na meji regularnosti glede na velikost vozil.

  • Avatar Antikrist3
    Antikrist3 16:23 10.februar 2023.

    Ne reče se zastonj "stupid Americans"!

  • rd2dmk2 23:18 10.februar 2023.

    no. ne tako na hitro.. a kdo kje vidi kakšne znake, označbe talne označbe . me zanma kako bi vi se postavili na krožišče, če ne bi bilo čisto bič zarisano in označeno. in za konec eno vprašanje za vse ...prikaži več vas , kaj morate naredit, če je izhod na katerem želit izstopiti iz krožišča zaseden ?

    • Skias 10:36 11.februar 2023.

      Nisem še naletel na to situacijo sem pa videl, da ljudje stojijo v krožišču. Rekel bi, da če se krožišče ne more spremeniti v njega sploh ne vstopajo. Enako velja za klasično križišče. Eno je teorija drugo pa praksa.

    • rd2dmk2 12:48 11.februar 2023.

      skias, torej vabljen si poleti na obisk na Bled, pa preiskusi moje vprašanje v Lesca, pri krožišču ob izhodu z AC. velepametni prestolničarji in pa turisti zabijejo krožišče v neprekinjeno kolono do AC, ker , ja no ker je cesta ...prikaži več proti Bledu zabasana in potem težaki neučakani ne pustijo izvajanje prometa recimo proti Vrbi , ker so v koloni. sedaj po novem celo vdveh kolonah. toliko o znanju vožnje v EU po krožiščih. no ni znanje, je nekolutura.

    • Skias 13:20 11.februar 2023.

      rd2dmk2 sem se spomnil, da imamo podobno sitoacijo vsak dan v Soboti proti BTC-ju v času, ko gredo ljudje domov. In ja Evropski šoferji niso tako suer vozniki kot hočemo to pokazat. Jaz sem več ali manj na kolesu :)

  • Skias 10:33 11.februar 2023.

    Kot je rd2dmk2 že ugotovil tole krožišče nima niti 1 same talne oznake kot drugo pa ne se delat norca saj imamo tudi pri nas ogromno talentov, ki še dan danes nimajo pojma kako voziti v krožišču in peljejo kontra ...prikaži več pa imamo talne oznake, da ne omenjam tistih, ki sem jih videl, kako so se peljali ven potem zavili levo po prehodu za pešce in na 3 pasu nazaj not. Zanimivo je, da so imeli vsi LJ oznako kar dan danes nič ne pove saj lahko registriraš avto kjer koli.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.