Avto /avto/iz-druge-roke
3770 ogledov

Kaj so e-goriva, o katerih govori vsa Evropa?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marko345 17:32 11.marec 2023.

    Sem že večkrat zapisal, da če ukrepi ne veljajo za vse države, potem je to nesmisel. Dokler 2/3 sveta svinja planet s premogom, zažiganjem smeti brez filtrov, metanjem vsega v oceane, pa sekanje večnih pragozdov je to EU eko terorizem. ...prikaži več Kdor to odobrava je idiot, tudi Slovenski EU poslanci spadajo v prej našteto skupino. Amen.

  • Kmodri 15:58 11.marec 2023.

    EU si poskuša odrezati vejo na kateri sedi.

  • pravičnik77 17:47 11.marec 2023.

    pišete kot da se električni akumulatorji in sestavni deli za njih ter materual za njih uporablja samo ekološka pridelana elektrika... električni akumulator se sestavlja s poomočjo strojev in naprelav ki delujejo na NAFTO dragi ekologi... da se ne omenja uničevanja ...prikaži več zemlje pri iskanju in pridobivanju rude

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 15:31 11.marec 2023.

    Celotno bruseljsko bando bi bilo treba sterat v zapor, če ne kaj bolj konkretnega..Pod krinko nekakšnega lažnega okoljevarstva hočejo uničiti evropsko ekonomijo. seveda na ukaz ZDA..Sem prvi za ukrepe, ki bi varovali okolje, vendar NAJ VELJAJO ZA VSE in ne ...prikaži več samo za nas, banda podkupljiva, vas bo treba pobesit na tiste drogove namesto zastav..

  • rd2dmk2 23:08 11.marec 2023.

    ok bruseljski birokrat prodajao EU ameriki . drži. ampak meni nekaj ne gre v glavo, zakaj po celem svetu odkrivajo same neumnosti zadnih 50 let.. najprej so nemci odkril katalizator , čeravno vemo da je PB bencin enako ali celo ...prikaži večo manj nevaren kot današni bencin z benzeni. potem so odkril avte na baterije , zdej e-bencine. same nemogoče traparije. in v vse to gre denar. a ni bi za začetek avte predelal na štrom , pa nekako tako priredili , da bi bili kot tramvaji, vsaj baterij se znebimo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.