Slovenija
305 ogledov

Kaj storiti, če opazite svoje ukradeno kolo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zic 16:52 25.julij 2013.

    "ukradeš" ga nazaj

  • Fertel 17:50 25.julij 2013.

    Mislim, da bi slika od Jankoviča ali pa janše še bolj učinkovala....

  • saramara 18:35 26.julij 2013.

    Sem hotela predlagat, da poiskusite s sliko od Hilde, ampak se bojim, da bo vase kolo utrpelo hude fizicne posledice :D

  • saramara 16:46 25.julij 2013.

    Na svojem kolesu pustite svojo "sled", da boste potem lazje dokazali, da je kolo vase. Ko so prijatelju ukradli kolo v Ljubljani in je cez dober teden pri Tromostovju videl cloveka, ki se lepo vozi z njegovim kolesom, mu je ...prikaži več skocil "za vrat", malo je bilo prerivanja, poklicali so policijo, clovek ki se je vozil na njemu ga je kupil od nekih romunskih otrok, prijatelj pa je dokazal, da je kolo njegovo, ker je pod sedezem vrezal svoje inicijalke, s cimer so mu policaji verjeli, da je kolo njegovo.

  • Trovlak 17:45 25.julij 2013.

    Svoji babici in vnukom sem kolo pred krajo zaščitil tako, da imajo spredaj pod krmilom in zadaj na sedežu, nalepljeno fotografijo ga. Bratuškove, v velikosti A5 formata. Sicer jim večkrat polepšajo fotografije tak, da jim vandali narišejo brke in brado, ...prikaži več za kar smo jih plastificirali, da je lažje tiste ornamente, ki niti niso tako napačni, izbrisati. Zahvaljujem se ga. Bratušek, ki ohranja naše prednike in zanamce srečne ter varne in predvsem bogate.

  • Fertel 17:48 25.julij 2013.

    Sem ga prav prijazno vprašal, če je to dobro kolo. Se je pohvalil itd in nakladal, kako ga je kupil itd... Mislim, da se po najinem srečanju vsaj teden dni ni bil sposoben vsesti na kolo oziroma na sploh sedeti ...prikaži več s svojo ritjo. Sem mu obljubil, da po naslednjem kolesu tudi hodil ne bo več.

  • Fertel 17:50 25.julij 2013.

    Mislim, da bi slika od Jankoviča ali pa janše še bolj učinkovala....

  • Trovlak 19:07 25.julij 2013.

    Velja poskusiti, ko bo babica pridobila električni invalidski voziček. Sicer sem simpatizer žensk in predvsem omenjene gospe, ker neverjetno pooseblja pravo od boga izdelano, avstralopitsko podobo ženske. Z veseljem jo imam tudi v koruzi in v vinogradu kjer mi odganja ...prikaži več ptiče in druge plenilce. Iskrena hvala gospé za odlično opravljeno delo (če ji že drugo ne gre).

  • ursa67 20:04 11.junij 2018.

    V nedeljo na Maratonu Franja sta 2 fanta, starosti cca. 20 let ukradla 2 Trek specialki, šla sta proti naselju Jarše! Ena je črno-modro-bela, druga bela-bordo rdeče barve. Če karkoli zasledite, prosim javite na 113! Hvala! PS: ker te možnosti ...prikaži veči tukaj nimam, pošljem na željo kot zs tudi slike koles ali pa email, v kolikor ima kdo kakršno koli informacijo glede omenjenega dogodka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.