Avto
36181 ogledov

Kaj od 26. januarja muči trgovce z rabljenimi avti

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 09:42 06.maj 2023.

    Kupoprodaja med fizičnimi osebami ne bu ugasnila. Če imaš papirje, ki jim lahko verjameš, če je avtomobil redno servisiran in po preizkusu vse deluje ok, sploh pa, če si prvi lastnik, se ni bati nakupa rabljenega avtomobila. Bolj dvomim v ...prikaži več preprodajalce, kot jih je danes na stotine, prodajajo pa dvomljivo robo.

  • Avatar NickMason
    NickMason 15:44 06.maj 2023.

    Sem vozil najet kombi in je prišel isti kombi iz servisa z 300000km manj prevoženih,javil šefu ,pa se ni nič zgodilo ,tako da bogi tisti ,ki je kupil ta kombi

  • Avatar Michel Franco HD
    Michel Franco HD 21:49 06.maj 2023.

    Mogoče je končno odklenkalo razno raznim ku.....vim lažnivim dilerjem. Kot je recimo ENN Avto Ermin Keserović s.p.

  • Ikoz 10:08 07.maj 2023.

    Ne kupi avta čez Trojane štajrci sami nateguni

  • Jernej65 10:56 06.maj 2023.

    Iz lastnih izkušenj lahko povem, da se preprodajalci na veliko poslužujejo prevar. Že dvakrat sem doživel, da se je moj avtomobil naprej prodajal z prilagojenimi podatki. Naenkrat je imel potrjeno servisno knjigo, zbite kilometre. Eden se je čez par let, ...prikaži več ko sem ga zaradi specifične opreme in detajla prepoznal kot nekdanji moj avtomobil, celo pomladil za dve leti. Nakup direktno od prvega lastnika je najbolj siguren nakup pa ima potrjeno servisno knjigo ali pa tudi ne.

    • Ender3 18:03 06.maj 2023.

      Jernej ti imaš stalno opraviti z prevaranti..Je razlog naivnost ali samo to, da ti za nič plačujejo komentiranja na forumu..

    • Jernej65 19:58 06.maj 2023.

      Ender3, ne sodi nečemu če nimaš pojma. Lahko verjameš ali pa ne. V Insajderju pač to ne piše.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.