Slovenija
8500 ogledov

Kaj vse se bo prodalo v sklopu Semenarne Ljubljana?

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 09:19 09.marec 2020.

    Voluharji nesposobni, še tiste zadnje slovenske atome ste zafukali... banda butalska.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:21 09.marec 2020.

      Slovenci imamo zelo veliko napako. Podkupljivost,foušija... .Leta nazaj je še nekako šlo.Z vse večjim prihodom ta "južnih" kultur,negativnih vzorcev,se je pa to spremenilo še na dosti slabše... .

    • blayo 11:10 09.marec 2020.

      Ja, počasi se spreminjate v čefurje, pa še veste ne...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:23 09.marec 2020.

      Ja,tako je nažalost.Komunajzarji so za svoje privilegije v stanju izdati svojo lastno družino,nekateri celo za liter soka in čokolado.To je dejstvo.

    • blayo 11:29 09.marec 2020.

      Sam si kriv da se spreminjaš v čefurja, ne krivi zdaj komunajzerjev...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:52 09.marec 2020.

      Jaz se ne,nikoli se nisem.Nisem bil 1987-ga niti na proslavi "ko postajam pionir", medtem ko so bili vsi ostali sošolci.Vzor v EU mi predstavlja Nemčija,vred z njihovimi izdelki od Knirpsa,Stahlwilla,Mercedesa, Sennheiserja,Mieleta...,pa vse do Leoparda II.... .

    • blayo 12:03 09.marec 2020.

      Kolega Nemec mi vsak dan znova na primerih (tistih ki jih sam ne vidim) da vedeti kakšna banana država je v bistvu Nemčija. Če hočeš ti par aktualnih povem. Kar se elitizma tiče, Slovenija ni niti N od Nemčije. Lahko ...prikaži več o tem govorim ker že nekaj časa živim v Nemčiji.

    • blayo 12:04 09.marec 2020.

      To da nisi bil na proslavi, o tebi ne pove nič, prav tak kot o meni ne pove nič to, da sem bil...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:14 09.marec 2020.

      Stereotip komunajzarja pove,da je kmetavz z vodeno glavo,ki se prevaža v Zaporošcu, Škodi,Polonezu,Moskviću... .Če ima kmetavz malo več pod palcem,prevaža poljščine v Kadettu ali Golfu Diesel.Predsednik take države se hvali z Renaultom 4 iz Revoza... .

    • maresem 17:16 12.marec 2020.

      Blajo, najslabši ćefur je boljši od najboljšega komunajzarja.

    • blayo 21:54 12.marec 2020.

      ...je reku najslabši čefur...

  • Avatar tupatam
    tupatam 08:41 09.marec 2020.

    Slovenija, od kod Bedaki tvoji???

    • kapibara 11:30 09.marec 2020.

      Že od leta 41 naprej nam jih uvažajo.. mic po mic..

    • Avatar Leon
      Leon 13:18 09.marec 2020.

      Brez tvojih jugovičev ne bilo Doncicev in Dragicev ,katerim lezes v anus .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:26 09.marec 2020.

      Dončić je klošar.Dragić je vredu.Drugače pa,če si oboževalec od Dončića imaš v Bags&more ruzake,pisala,puščice,kape, majice z njegovim logotipom.Jaz vem, da tega ne rabim.Niti zastonj.

  • Kirka 09:20 09.marec 2020.

    Ali res mora iti v PM vse, kar je slovenskega? Kdo nas tako sovraži?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:16 09.marec 2020.

      Sami sebe.Norci so spletli mrežo na vseh ključnih položajih,vse je po vezah, po sistemu "jaz tebi ti meni".Pametni imajo tukaj zvezane roke.Niso cenjeni,še več,treba jih je uničiti... .In zakaj bi taki naredili nekaj dobrega za to družbo.Da bi si potem ...prikaži več pripenjali medalje nesposobni,po vezah?E,pa neče moči. Kdor je pripeljal do tega,naj zdaj rešuje... .

    • kapibara 11:30 09.marec 2020.

      pika, kako si zadela 100% v sredino, srž problema..

  • mirror 10:45 09.marec 2020.

    Ne razumem naših politikov. Ali sovražite svojo državo in prebivalce tako, da vse razprodajate na Balkan, kjer nas vedno okoli prenesejo, oziroma prevarajo. Zakaj tega ne prodajate na zahod, temveč izključno vse samo na Balkan? Potem pa se čudite, zakaj ...prikaži več gredo ljudje raje nakupovat v Spar, Hofer, Lidl in Evrospin.

    • blayo 11:13 09.marec 2020.

      Hmm, kaj pa imajo politiki pri tem? Banka je lastnica... Komu bi pa ti prodal? Bayerju?

  • Majazmaja 10:15 09.marec 2020.

    Velika verjetnost, da ne bomo imeli več avtohtonih semen. Na jugu nimajo nobenega odnosa do popolnoma nobene stvari, razen do lastnega imidža - ponarejene znamke cunj, 10+ let stari audiji in BMW-ji, kič nakit. To je vse, kar tam šteje. ...prikaži več Nimajo odnosa do okolja, narave, do ničesar, kar se ne 'vidi.' Kako je v Mercatorju? Komaj najdeš kakšno slovensko znamko - saj so, ampak 'skrite' ali pa je samo po nekaj kosov, ki pa jih takoj razgrabijo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:59 09.marec 2020.

      Kakšne veze imajo ponaredki,BMW, Audi...,s semenarno.Gorenje je od Kitajcev,Fructal je Srbski,Mercator je bil prodan Hrvatom,zdaj je v Ruskih rokah, Saturnus embalaža je Ameriška,SCT Mura Droga Kolinska MIP CIMOS Primorje NLB Lesna industrija TOMOS Vegrad ELAN...,so "so razfukani"od Slovenskih ljudi in ...prikaži več ne on JNA,od Balkancev.Ivan Zidar je težak 200 mio EUR.Od kje?... .

    • kapibara 11:31 09.marec 2020.

      pika- čigav je pa Geodtcki zavod ( s kartami vred).. ??

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:39 09.marec 2020.

      Ne vem.Kjer zavod je to?...

  • Avatar praufo
    praufo 15:09 09.marec 2020.

    da mi še kdo reče, da bi bil ponosen na to državo, ma še riti se ne obrišem s to gnilo zastavo, slovenc, gnida od gnide, vse bi prodal še lastno mat, najprej pa svojo rit ... in potem ponos, ...prikaži več ma kakšen ponos, vsi majo več ponosa kot gnil slovenček, ... vse kar ma gnil slovenček je suv kišta na kredo, da se baha pred celim svetom, ker mu bolna glava ne zmore kaj več

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:57 09.marec 2020.

    Sicer ne še vse.Bo pa vse,poleg tega močno zadolženi.Ostane še Luka Koper,Telekom,Petrol (slovi po najslabšem gorivu,kdo bo potem,take odpravnine dajal "Berločnikom"),Unior... .Srbi so drugače na tem "semenskem" področju odlični, so razvili še v bivši državi nekaj zelo kvalitetnih povrtnin in ...prikaži več ostalega.Samo,da ni Monsanto,ko je toliko škode povzročil s svojimi "spački"in pesticidi... .

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 11:08 09.marec 2020.

    Srbi so bili od nekdaj v tej branži v vrhu.Njihov razvoj semen "avtohtonih Srbskih"je bil zelo uspešen.Na tem področju so kot Djoković v tenisu.Za avtohtona Slovenska semena se ni za bati.Zdaj na zahodu imamo zloglasni Monsanto, tako da je v ...prikaži več tem primeru odločitev prava,če so že šli v prodajo oziroma iskanje strateškega partnerja.

  • fasader56 08:13 11.marec 2020.

    Torej je tudi DBS v riti. Jo bo treba dokapitalizirat z kakšno milijardo,da rešimo slovenska semena. Sicer pa naj gredo čez Srbske roke,če jih domači ne znajo obdržat...............

  • mira01 18:34 12.marec 2020.

    tudi slovenke so rade v srbskih rokah in rojevajo Dragiće, Dončiće, raje recite hvala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.