Avto
172 ogledov

Kajenje v avtomobilih škoduje, zakaj prepovedi še ni?

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • GERE 13:35 04.oktober 2015.

    Pred leti sem med vožnjo odprl okno in odvrgel ostanek cigarete. V istem trenutku se je vozilo pred mano ustavilo zaradi zavijanja. Trk je bil neizbežen saj je moj trenutek nepozornosti bil dovolj da sem bil v zaostaku. Še boljh ...prikaži več neumne pa so trditve, da smo ob telefoniranju med vožnjo in pisanju sporočil 100% skoncentrirani na vožnjo. Res pa tudi je, da je še bolj neumna vožnja pri 70km/h z 2m varnostno razdaljo. Zakonodaja in kaznovalna politika je za norce še premila!

  • vzev 15:07 04.oktober 2015.

    Eno je pisanje in branje SMS-ov, drugo pa pogovor. Ni razlike ali se pogovarjam s sovoznikom ali pa po telefonu. Obeh rok tako ali tako nimam nikoli na volanu.

  • patrijarh 14:50 04.oktober 2015.

    Še malo pa prepoved kajenja v svoji hiši.Kreteni,kupte mi avto pol se bom tega držal.

  • vzev 12:47 04.oktober 2015.

    Nisem kadilec in nikoli nebi pustil komu, da kadi v mojem avtu. Toda mi je pa neumno, da bi prepovedali kajenje v avtu. Kadilci brez cigarete postanejo živčni. Kaj je bolj pametno imeti za volanom nekoga, ki je živčen? Pač ...prikaži več to še bo en zakon namenjen pobiranju kazni, enako kot telefon in varnostni pas. Nikogar ne ogrožaš, pobirajo pa kazni.

  • francl12 13:56 04.oktober 2015.

    +++++, ja nabolj zanimivo je ko vidiš voznika ko telefonira v šleperju, pelje proti tebi, ki si v osebnem vozilu in ti izsili prednost tako da se komaj ustaviš pred njim (pa ni falilo več kot 2m) - prav to ...prikaži več se je meni zgodilo včeraj. Jebo sem mu vse po spisku in pritiskal na hupo - on pa kot da se je zbudil in čudno gledal kaja se razburjam!!!!

  • Ferluci 13:59 04.oktober 2015.

    Da, popolnoma enako je, ko telovadiš s cigareti, vžigalnikom. Nobene razlike.

  • sasquatch 14:37 04.oktober 2015.

    ne rabiš čakat na voznika v šleperju. dovolj je, da med vožnjo po mestu, na obvoznici ali avtocesti pelješ mimo ženske. 3/4 njih ne gleda na cesto, ampak pod volan, ker med vožnjo d*kajo po telefonu. to je postala epidemija ...prikaži več med njimi. kot pri kadilcu, ki podzavestno prižge čik takoj, ko sede v avto - z navade.

  • rororkoko 15:35 04.oktober 2015.

    an ne,vi ste samo nasedli njihovi propagandi, da bi vi dali vaš glas njim :)...Saj niso ničesar podpisali, kajne?

  • dimnikar 16:20 04.oktober 2015.

    Po zakonu moraš imeti obe roki na volanu, tako da je to, milo rečeno, smešen izgovor.

  • vzev 18:34 04.oktober 2015.

    Nikjer v zakonu ne piše, da moraš imeti obe roki na volanu, ti pa to priporočajo. Zakaj pa bi potem imeli avti naslone za roke, če jo ne smeš imeti tam?

  • Mateja Rečnik 09:52 05.oktober 2015.

    Strinjam se, da ne moreš kaditi v avtu ko imaš otroka v njemu. Če pa ni otrok pa lahko delaš v avtu kar želiš, saj je avto tvoja lastnina in ti nihče ne more nič.

  • RallyPoint 12:42 05.oktober 2015.

    vso otroštvo sem se razvijal v dimu in smradu...Kje ste bili 30 let prej :)

  • Franjo Erman 13:30 05.oktober 2015.

    tudi bebasti zakoni so škodljivi, pa jih nihče ne ukine.

  • Andrej Kocbek 15:16 04.oktober 2015.

    vse je evropsko............................me zanima kdaj bodo evropske plače katere so tako obljubljali

  • Thomy 12:54 04.oktober 2015.

    Ahm. Vsekakor je vredno premisleka in prepovedi, kjer se država preveč vsiljuje v svobodo posameznika so vsekakor neprimerne.Vendar, da s telefonom in varnostnim pasom nobenega ne ogrožaš je pa neumnost. S telefonom vsekakor ogrožaš, predvsem ko se enkrat počutiš ...prikaži več tako vešč, da ne odgovarjaš le na klice ampak tudi pošiljaš smsje in podobne. In tudi z varnostnim pasom ogrožaš druge! Predvsem tiste, ki bodo morali živeti po tvoji nepotrebni smrti brez tebe ali bodo morali ti menjavat plenice, ker boš lahkotno preostanek življenja posedal v invalidskem vozičku...

  • kranjskias 15:33 04.oktober 2015.

    kaj vse pri nas ne bomo posnemal in posvojili od drugih, kaj pa plače te majo samo nekateri evropske in kdo mi lahko prepove dihat, se naglas smejat, hodt, dejmo še kej prepovedat, da se bo mal dnarčka nabrav v ...prikaži več državni tajkunski blagajni...........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.