Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
3322 ogledov

Kako bi glasovali, če bi lahko glasovali proti?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 15:50 23.oktober 2017.

    Kako neumno razmišljanje novinarja, prav butasto

  • forex 19:33 23.oktober 2017.

    Mene vidli v drgem krogu ne bodo. Ne rabi nihče,da mu jj ali tov kučan pove,kaj naj volim. Res podcunjujoce novinarji in mediji. Vprašajte se raje kje mi živimo. Saj nismo v s. Koreji ali pač.

  • Tupamaros 23:09 23.oktober 2017.

    Največji luzer volitev je Slovenija.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 07:48 24.oktober 2017.

    Tako plehkega članka že dolgo nisem bral. Utemeljitve: 1. "Janša lahko odloči drugi krog" - kogarkoli bo podprl Janša bo izgubil volitve. 2."Verjetno pa je tudi, da se v drugem krogu predsedniških volitev ponovi scenarij petih let, ko so desni ...prikaži veči volivci glasovali zkako-bi-glasovali-ce-bi-lahko-glasovali-proti-299092 - www.zurnal24.si

  • Boris 21:17 24.oktober 2017.

    Zdravo. Ne bom komentiral samega članka, ampak včerajšnji komentar za povod tega članka pa je bil moj. Nekaj kot "Razpišite volitve o tem koga nočemo videti, pa boste videli volilno udeležbo" ... Ne vem če je prav, da se novinar ...prikaži več ne spomni, kje je kaj prebral...

  • Tupamaros 11:48 09.november 2017.

    Ob spremembi političnega sistema leta 1990 so volivci ob pomoči domačih izdajalcev in balkanskih priseljencev izvolili za predsednika utelešenega negativca Milana Kučana, kateremu Slovenija ni nikoli bila intimna opcija. In to kar v prvem krogu še dvakrat ponovili. Celo Kramberger ...prikaži več je moral pasti, ki sicer ni ogrožal Kučana, lahko pa bi se zgodilo, da bi se mu zaradi njega zgodil drugi krog volitev in to bilo prehudo za tega komunističnega "demokrata", ki ga je bilo treba z umorom preprečiti.

  • stary1 20:35 22.januar 2018.

    Podpirati na volitvah klovna , je isto kakor dati mrtvecu tranfuzijo,,škodaa glasu,,tako kot tam škoda krvi

  • Žurnalček 14:51 08.junij 2018.

    Moja napoved oz. želja : Skupaj vse stranke razen SS in NSi , vsakemu procentualno enako število ministerstev, premier pa zopet Cerar ! Zakaj , zato ker Šarec nima pojma , naj bo minister za kulturo 4 leta , da se nauči dela !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.