Avto
5766 ogledov

Kako bi lahko pred smrtjo rešili 41 Slovencev

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:19 25.september 2018.

    zrihtajte ceste budale

  • Janez_53 16:53 25.september 2018.

    Imamo najboljšo študijo v Evropi. In pri tem bo ostalo.

  • Žurnalček 19:24 25.september 2018.

    Kaj ima Štajersko Prekmurska pijandura skupnega s to študio ! Uvedite psihiatrične preglede , uvedite inteligenčne teste in kazni za pijance takšne , da bodo jokali , ko se streznijo ! Vsakemu nad 1 pronil avto direkt v prešo , ...prikaži več , pa magar ga včeraj kupil novega ! Pijanstvo za volanom prestaviti v Kazenski zakon RS pod ogrožanje javne varnosti , karambole pa v poskus naklepnega umora !

    • Avatar praufo
      praufo 21:22 25.september 2018.

      uvedite to, pa ono, pa tretje, pa kontrolirajete, pa psihiatrija cestna, pa pa kazni, pa represija, pa še in še ... kaj ko bi drugače reševali?

  • miki1234 20:25 25.september 2018.

    te študije so eno veliko blefiranje... prepoved prehitevanja tovornjakov in odstranitev radarjev z avtocest bi bila dva izmed ukrepov, ki bi pomagala zmanjšati nevarnost povzročitve nesreč...

  • Avatar praufo
    praufo 21:26 25.september 2018.

    primerjajmo podatek koliko se uporablja vlak v avstriji in pri nas, mi smo na repu samo še na malti in cipru se manj vozijo z vlakom, ker sploh nimajo železnic ... pri nas pa preko miljon registriranih vozil, kaj je ...prikaži več sploh čudnega, če se toliko zaletavaj, tudi v luna parku je gneča

  • Bella_Torrens 17:12 25.september 2018.

    Google zdaj vsakih štiri dni plača 4368 EUR do 5285 EUR za delo na spletu od doma. Sem se pridružil tej službi pred 3 meseci in zaslužil 36297 € v prvem mesecu tega posla. To delo je res neverjetno in ...prikaži več mi daje veliko mojih prihodkov vsak dan. Vsakdo lahko to opravi in zasluži več dohodka na spletu od doma, kot sem jaz. Sledite tej strani ....... ➥➥➥ ➥➥ ➥➥➥ www.WebJob98.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.