Slovenija
35 ogledov

Kako bi vzeli denar iz žepov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 14:33 27.november 2013.

    A nebi najprej mafijo razkrinkal, ki služi z prodajo medicinskih zadev! Seveda je lažje navadne ljudi lupit, kot da bi kakšnemu prijatelju odškrnil dober posel. Kar nekaj milijonov se bi lahko porabilo za pravi namen...

  • Marko Slovenia 07:56 27.november 2013.

    zdej se bo našel kak "gašpar", in bo sprivatiziral sobe bolnic, nato pa začel pobirat nočitve

  • dragec 10:52 27.november 2013.

    Predlagam nočitev z zajtrkom

  • Avatar čavez
    čavez 11:37 27.november 2013.

    Je pa zagotov ceneje da medicinsko sestro najameš na domu.

  • dragec 12:41 27.november 2013.

    n ti bi rad še nekaj, ha???

  • Jaka.marinsek 08:40 27.november 2013.

    najbolj mi je všeč da kao ne bo več zobozdravstvene protetike? a zdaj je pa kao bla, al kako?ssČe imate puljenja zoba za protetiko , potem ja.

  • ennanova 08:44 27.november 2013.

    Osnutek sistemskega načelnega mnenja KPK o FIHOV konkretnih primerih, na katere se nanašajo pritožbe in prijave o korupciji ter omenjene sodbe sodišč, se neformalna moč istega klientelističnega omrežja kaže tako, da organi FIHO znova kršijo pravice manjšine invalidov in ...prikaži več njihovih organizacij, povzročitelji pa se znova izognejo odgovornosti s preusmerjanjem pozornosti od pravih vzrokov k stigmatiziranju invalidnih oseb, češ da gre za konfliktnost in osebne spore med njimi. Na ta način, …http://za-misli.si/kolumne/elena-pecaric/1313-osnutka-sistemskega-nacelnega-mnenja-kpk-o-fiho

  • privat 07:19 27.november 2013.

    jaz pač ne bi jedel...ker mi je država že vse pokradla...no še mi krade! bival bi pa pred kliničnem centrom! mat so nori

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.