Avto /avto/mehanik-leta
12697 ogledov

Kako lahko takoj ločite boljši dizel od običajnega?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 07:42 19.december 2018.

    Spet plačan (in nepravilen) članek? Tak dizel ima (med ostalimi) tudi Petrol. Zakaj se pri takih člankih ne napiše "PROMO" ?

  • sam50 17:48 19.december 2018.

    Papir prenese vse, analize,s katerimi manipulirajo bogati koncerni,so pa narejene točno po njihovih željah...

  • Borut_Bavarski 08:48 19.december 2018.

    Res je. Tole je prikrito oglaševanje. In kot tako prepovedano.

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 11:50 19.december 2018.

    moj dizlov fordek je ze naredil 360.000 km, redno servisiran bo delal se deset let.

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:55 19.december 2018.

      mogoče, če boš imel-a srečo, ker fordi radi začnejo gniti po 10 letih. Če pa skrbiš za njega so pa zakon

  • Avatar karjola
    karjola 09:22 19.december 2018.

    reklama za omv. afera dizel je samo zato ker porabi manj kot bencinc in se manj kvari. predvsem pa napravi več kilometrov 400.000 in več. me zanima kdaj bo bencinc napravu 400k

  • ode 09:07 19.december 2018.

    Dizel se je, od izuma naprej, uveljavil zato, ker lahko "kuri" težje in cenejše fosilne in biološke derivate in ker v osnovi ne potrebuje vzdrževanja. Avtomobilske tovarne lahko v "petih minutah" preuredijo dizeske motorje na delovanje na, naprimer, bencin super ...prikaži več 95, s to razliko, da bo poraba bistveno nižja od enako zmogljivih bencinskih motorjev z električnim vžigom (svečke) in s čistejšim izpuhom.

  • AnzeSmolej 08:57 19.december 2018.

    Sam imam modern diesel in vam povem da je to največje s.ranje. Ga prodajam in grem nazaj na star dober deisel izpred časov DPF filtrov. Navaden diesel leta 2004 je bil zakon! In ja povsem vseeno mi je za onesnaževnaje, ...prikaži več, ker en navaden kamion onesnažuje za več 100 avtomobilov in dokler ne bodo pri kamijonih nekaj naredili se nimajo kaj jokati. In ja vemo vsi da je ekologija samo druga beseda za DAVKE !!!

  • Holly_Blake 16:53 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna preprost0 tipkanjee in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • Avatar Wallisonta
    Wallisonta 23:47 19.december 2018.

    Si želite, da bi našli žensko za eno noč? Obiščite = = > www.3xDate.top

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.