Avto
525 ogledov

Kako na zaviranje vpliva vožnja v japonkah?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • JohnSmith30699 07:24 29.julij 2015.

    Avti so narejeni za pritlikavce okoli 160cm, zame je nemogoče da si namestim ustrezno kot je na slikah prikazano! Problem je vedno da volan ne gre dovolj ven, tako da moram roke vedno bolj raztegniti do volana, če pa dam ...prikaži več sedež bolj blizu, pa nimam kam nog dati. Tako da najprej naj proizvajalci delajo za 30cm več podaljška za volan!

  • mucek4 08:24 29.julij 2015.

    Izpit imam 14 let. Letno naredim cca 40.000 km. Torej reciva, da imam za sabo dobre pol milijona kilometrov, nekaj trkov s pločevino in 2 kazni. Parkiranje v Slovenj Gradcu, ter hoja po avtocesti. Če bi rad kakšen nov zapis ...prikaži več o kulturi vožnje pa le pojdi na sever - višje od Frankfurta.

  • Skippy 11:02 29.julij 2015.

    V Sloveniji spet iščejo probleme tam, kjer jih ni. Koliko nesreč se dejansko zgodi zaradi obutve? Skoraj nič. Ko sem bil v Avstraliji, so tam celo vozniki avtobusev vozili bosi.

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 12:39 29.julij 2015.

    Res je, tudi sam vozim bos že vsaj 20 let.

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 08:32 29.julij 2015.

    Natikači/japonke (ali celo cokli) res niso za v avtomobil, to bi vam lahko vsak normalen šofer povedal (ni treba it na Vransko). Nihče pa me ne bo prepričal, da bosonoga vožnja ni varna (ob normalnih pogojih). Glede na to kako ...prikaži več so izvajali meritve, si lahko tudi jaz izmislim pogoje pri katerih bo bosonoga vožnja varnejša.

  • Avatar mike1968
    mike1968 07:36 29.julij 2015.

    Kot smo lahko v zadnjih dveh mesecih videli in brali po raznih časopisih in po internetnih novicah, Facebooku, Instagramu, Twiterju........NADALJEVANJE NA:http://www.publishwall.si/igi.scinkavec/post/138233/prometna-kultura-po-nase

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.