Magazin /magazin/vip
65637 ogledov

Kako sladka novica za Rosvito Pesek!

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 11:36 08.junij 2021.

    Zakaj ne objavite še tistih nekaj tisoč nosečih bodočih mamic,katerih družine se bodo ravno tako veselile svojih potomcev,za Rosvito pa bi lahko kaj twitnil njen veliki vodja....

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:11 08.junij 2021.

    Aja pa še nekaj, ko se pa samopromotorjem kaj zalomi in se ločujejo pa novinarji ne smejo poročat ker je to vdor v njihovo zasebnost.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:09 08.junij 2021.

    Bolano. Vse za promocijo. Upam da jih bo otrok ko odraste tožil ker njegove slike objavljajo brez njegovega soglasja.. otroški peskovnik .

  • kontrahan 12:57 08.junij 2021.

    In če bo fantek, ga bo rosvita krstilan ivan janez pesek. Garant.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:26 08.junij 2021.

    Najbolj ogabno pocukran par, ki se javno izpostavlja. O Rosviti pa itak ne bi izgubljala besed. Glede na to kje dela, bi lahko lahko malo manj očitno simpatizirala z bolnikom Janezom.

  • Donald_Cullinan 16:43 08.junij 2021.

    S prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (168 do 250 USD / uro). Prvi mesec sem prejel ček za 24568 ameriških dolarjev. To spletno delo je preprosto in razumljivo, Pojdite na spodnje spletno mesto in začnite ......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑭𝒂𝒔𝒕𝑪𝒂𝒔𝒉7.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Lion007
    Lion007 15:48 08.junij 2021.

    Da toliko poročate o tem, me zanima, če se bo rodil Superman, ali Batman, ki bo vse politične zlinkovce poslal na Plutona. 😁😁😁

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:13 08.junij 2021.

    Pa še nekaj. Tale pesek je treba prepelat na nora TV. Bolj tja sodi kot na nacionalko

  • TajaT 22:00 08.junij 2021.

    Ajoj, najbolj nedruzinska oseba kar jih poznam. Upam, da ne bo otrok prepupscen samemu sebi. Pa da ne omenim, da je se vskakega, s katerim je bila, prevarala.

  • Avatar Leon
    Leon 15:45 08.junij 2021.

    V zadnjih 14 dneh najbolj pogosto vprašanje meni in mojim bližnjim. 'A si noseča?', 'A je Nastja noseča?' Da ... počasi naraščajoč trebušček in dve košarici večji modrček je težko skriti......nadaljevanje madžarsko turške nadaljevanke lahko spremljate na Nora24...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.