Avto
59 ogledov

Kako so pripeljali naokoli kranjske voznike

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 20:19 31.oktober 2016.

    ::))) Kakšni pajaci na direkciji, Darsu, AVP....Zadnjič poslal dopis na AVP priložil slike in jih vprašal za mnenje glede situacije ene ceste v zvezi s prometno varnostjo (ker so pač strokovnjaki in sem želel strokovno mnenje).So mi ...prikaži več poslali v vednost, da so o zadevi seznanili občinarko, naj zadevo preuči in mi sporoči kako in kaj. :)Enostavno se delajo norca.

  • Lavdan 13:42 31.oktober 2016.

    V istem času so na izvozu Ljubljana zahod smer Dolenjska naredili razširitev samo za DARS, da lahko ustavljajo voznike za kontrolo vinjet. Zato bi moral nekdo ostati brez jajc. Res so ena prava skorumpirana mafija, ki rešuje sebe in ne ...prikaži veče prometa. In kje je pametnjakovič Velov.

  • matermila 19:27 31.oktober 2016.

    Novi asfalt.

  • blueone 19:01 31.oktober 2016.

    Citiram: "Dars je zaključil dva meseca in pol trajajočo obnovo gorenjske avtoceste. Večjih težav v prometu ni bilo, a vozniki so ostali brez obljubljene pridobitve."Kaj so vozniki potem sploh pridobili???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.