Slovenija
660 ogledov

Kako ugodni so v resnici kuponi

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alojzr 09:13 21.november 2016.

    Še bolj bebave so pa neposredne ponudbe turističnih podjetij v stilu "plača eden, bivata dva". Seveda tisti "eden" gladko plača dvojno ceno in še čez. Kje te marketingarje dobijo v stilu "moja hči je nekaj študirala, zaposli jo".

  • YaKo 09:17 21.november 2016.

    Te kuponi so bedarija. Vedno se da zmenit za boljšo ceno direktno, kot preko posrednika, ki pristavi svoj piskerček.

  • endrug 14:02 21.november 2016.

    Točno tako. Na koncu je ista cena, a sploh ni ugodno.

  • hubertfast 09:06 22.november 2016.

    Ti kuponi so samo eno veliko jajce, naj ta podjetja raje kaj ustvarijo, ne pa da delajo na provizijah. Vsakič, ko sem se povezal direkt z ponudnikom sem dobil enako ali celo nižjo ceno. Skratka to je vse larifari in izguba časa.

  • kapibara 13:45 22.november 2016.

    Koristim kupone SAMo v gostinstvu, je pa res, da so te porcije manjše- ne pa spet toliko manjše, kot so cenejše.. še vedno smo bili vsi- prijatelji, zadovoljni

  • Zverca 13:40 21.november 2016.

    Bla, bla, bla ... v tem trenutku lahko prodam isti hotel v Opatiji za 189 € za oba za 2 noči. Ob tem ni nepomembno, da lahko napravim neobvezujočo rezervacijo za ŽELJEN DATUM, kar pri kuponih ni mogoče. Najprej morate ...prikaži več kupiti kupon, šele nato boste izvedeli, kateri termini so možni. Ker lahko se vam zgodi, da boste primorani koristiti kupon od ponedeljka do srede, kar vam verjetno ne bo odgovarjalo.

  • zdrej 14:30 21.november 2016.

    Lej ga. Tko je ko ekonomistov 5x preveč, pa še ti ki delajo , delajo predvsem za svoj žep. Skratka evrček meni evrček za storitev/izdelek in potem še evrček meni. Pa saj ni čudno, če taski še potem državo ...prikaži več vodijo. Sicer so sposobni, samo za svoj žep, za vse ostale, ko jih j*. Kupon sem že davno nehal kupovat, ko sem parkrat že pred nakupom ugotovil nateg, potem pa še parkrat, ko nisem mogel uveljavljati nobene garancije za izdelek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.