Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
37 ogledov

Kako v imenu "višjih ciljev" umira socialna država

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 15:52 24.februar 2015.

    Najbolj tragično je v tej Sloveniji, da imamo nepismene uradnike da tisto kar napišejo sodniki na sodiščih, ustavni sodniki ne znajo prečitat ni se mi zdelo da v Sloveniji obstaja takšna nepismenost.

  • franke 17:08 24.februar 2015.

    Zakaj ste jih pa volili,te bedaste poslance? Jaz sem oddal prečrtan list. Tako bi morali storiti vsi ki se ne strinjajo z revščino v SLO.

  • mb 12:15 24.februar 2015.

    o ste se le zbudili. je kar dolgo trajalo, ker nam že leta in leta krajšajo pravice, davke pa povečujejokoliko pa mislite, da bomo imeli pokojnine ( če jo bomo slučajno dočakali ) ? 30% trenutne neto plače ...prikaži več ( brez malice in prevoza ). slovenijo vodi oligarhija . slovenci pa so vsak dan večji reveži.sedaj nam jemljejo cca 50% plače , ko pa bo čas za pokojnino pa bomo dobili miloščino, verjetno pa še te ne, ker uničujejo podjetja in bomo verjetno zadnjih 10 let brezposelni . brez delovne dobe in potem bo pokojnina 0lepo , da je nekdo že odprl očido sedaj je veljalo, da so pokojnine previsoke

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:22 24.februar 2015.

    Kršitev ustave..sj bi komi čakal da kdo to pripelje do ustavnega sodišča, ker gre za kršenje ustavnega načela socialne države, sam sj vidš kak ustavn sodišče imamo. Bolj ga skrbi za finančne trge kot pa za Slovenijo. Verjetno celo Evropsko ...prikaži več sodišče za človeškove pravice ne bi razsodilo kaj dosti drugače ker je EU še vedno v primežu nadvlade anti-socialnosti .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.