Avto /avto/avto-nasveti
3521 ogledov

Kako na račun avta v petih korakih do zastonj pice

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • oldii 11:27 10.maj 2018.

    me zanima kera ženska bi se sprevla menjat filter kabine na alfi 159... še kakšen dec ga sploh najdu nebi. Da ne govorim da se morš z glavo naprej spravt pod sovoznikov predal in najdt 2 vijaka za predalom... na ...prikaži veča 10 cm prostora... haha sej če bi imela kiklo gor bi blo zabavno

  • Fenix Ariel 10:32 10.maj 2018.

    Kdo vam je plačal ogas... In kaj imate proti serviserjem pod kozolcm. Ni avta, da bi ga zaupal serviserjem. Tile naši serviserji so hujši kot zlatarji in zobozdravniki. Na mojem vozilu je pooblaščeni servis za veliki servih z deli vred ...prikaži več hotel preko 1000€. Grem na nepooblaščeni servis in dobim ponudbo za neoriginal dele, je bila ponudba 800€. Dele naročim v lasni režiji, kupim service manual in OBD računalnik, skupni strošek 430€.

    • kapibara1 12:16 10.maj 2018.

      @feni.. ko mi bi le znal kaj pomagat na področju nabave le teh malih avto delov.. !!

    • Fenix Ariel 07:43 11.maj 2018.

      kapibara1. Vzemi v roke prometno dovoljenje in potem pojdi na https://www.autodoc.si/ . Izberi katero vozilo imaš in potem naklikaj. Dostava je v nekaj dneh. Lahko pa mi pišeš na fenixvodnar@gmail.com in ti pomagam izbrati material.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.