Slovenija
160 ogledov

Kakšen šok bo mrzla zima za denarnice

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 09:14 09.februar 2017.

    Prej bi rekel da bo to le eden izmed izgovorov za podražitev stroška ogrevanja. Sam ne opažam bistvene spremembe - bodisi povečanja ali zmanjšanja porabe energije glede na prejšnja leta. In ogrevam kar veliko površino.Pa še to: januar je ...prikaži več bil res bolj hladen od prejšnjih let, do novega leta pa daleč od tega.

  • Avatar praufo
    praufo 09:24 09.februar 2017.

    podatki so podatki, izmišljeni ali pa točni in dejanski, jest bi verjel, recimo tam do ene sredina januarja se je navlekel pasji polarni mraz, pa če malo spremljaš meteo portal oz. arso podatke, je kar blo ... seveda je pa ...prikaži več odvisno kaj kuriš, oz kdaj si dobil položnico

  • jakec1575 10:09 09.februar 2017.

    Jaz bi prej rekel, da ne smejo sedaj podraziti, ce so kurili vec, so tudi prodali vec. se pa strinjam, da s so s tisto podrazitvijo takrat natehnili mnoge, ki so se odlocili za pelete. Ker pa si vsi niso ...prikaži več zrihtali tudi dobrih peci s filtrom imamo danes tak zrak v mestih kot je. Ušiv.

  • kapibara 12:00 09.februar 2017.

    Februar je kratek, pa kmalu pride naslednja plača

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 12:55 09.februar 2017.

    Ravno danes sem prejel položnico za ogrevanje za mesec Januar in presenečenje,račun je glede na December 2016 večji samo za 10%.Zmaga je popolna,kar se tiče ogrevanja in stroškov.

  • tomaz 13:24 09.februar 2017.

    Imam lastno kurilnico....do sedaj sem pokuril toliko, kolikor lansko leto v celi zimi...tako da bo letošnji strošek kurjave kar za okoli 35-40 % višji od lanskega...Res pa je, da je bilo od sredine novembra dalje le nekaj dni, ko je ...prikaži večni, ko je bila temperatura preko dneva nad ničlo .

  • wolf.ata 13:31 09.februar 2017.

    jaz sem letos kar malo porabil,res pa je,ko je minus par dni zaporedoma in podnevi in ponoči kurim na drva drugače pa na olje,pa ponoči termostat na malo pa to(hiša brez fasade),ko bo pa še fasada bo pa mala poraba,ja,vsako ...prikaži več kotlovnico imam posebej komplet z dimnikom,redno čiščenje drva na 14 dni,olje 1x na leto komplet dimnikar in gorilec servis manjša diza.........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.