Slovenija
78 ogledov

Kakšna reklama za Slovenijo

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • AnzeSmolej 21:21 13.junij 2016.

    Reklama za Slovenijo ali Yugoslavijo? Samo vprašam, ker sem videl en kup rdečih zvezd in zastav totalitarnega režina... (ne nisem Janšist, a vseeno ne maram komunizma).

  • Dw 01:54 14.junij 2016.

    Pa saj.. Slovenijo.. glede na trenutne dogodke in stare obračune se mi zdi, da večina starejših v naši preljubi domovini živi še v Yugoslaviji!

  • Dw 01:54 14.junij 2016.

    Pa saj.. Slovenijo.. glede na trenutne dogodke in stare obračune se mi zdi, da večina starejših v naši preljubi domovini živi še v Yugoslaviji!

  • tecumseh_1975 09:00 14.junij 2016.

    to... je... naši.. Turizem v Sloveniji je rešen. Prihajajo redbull pijoča teleta ki se bodo pridružila tem 600 jugonostalgičnim teletom.

  • supreme 10:37 14.junij 2016.

    ma kaj bluzite spodaj .... noben pisun spodaj verjetn ni tekmoval ...... znate pa lajat v tri dni ....

  • glicinija 10:44 14.junij 2016.

    v bodoče - največja reklama za SLO - Prevc z YU zastavo

  • Vesoljec 12:19 14.junij 2016.

    Iti na Vršič s ponijem, ki je popolnoma neprilagojen za tamkajšnji teren, je namerno oviranje prometa. Za kazen.

  • flyaway 12:38 14.junij 2016.

    Nekaj posnetkov pa je bilo pridobljenih ilegalno. Saj je trenutno prepoved uporabljanja dronov pri nas. Edini na svetu smo, debili birokratski.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 14:30 14.junij 2016.

    Prej bi rekel, da bo Prevc z vatikansko zastavo, ker se toliko slini okrog papeža!

  • glicinija 18:09 14.junij 2016.

    si malo nesramen

  • RePReSeNT 11:53 14.junij 2016.

    Ta cesta čez Vršič zgleda kot 50 odtenkov sive, flika pri fliki. Uglavnem na gorenjski strani sjebana do amena, da o kakšnih urejenih parkiriščih na vrhu prelaza ne izgubljam besed.

  • Avatar Leon
    Leon 09:38 14.junij 2016.

    Cesta na Vršič je prava reklama po vzoru cest Pakistana in Afganistana ,kjer se vozijo adrenalina željni telebajseki po cestah iz časa dinastije Ming !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.