Slovenija
2607 ogledov

Kakšna reklama za Slovenijo … Milka posnela oglas v Baški grapi

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marialorca 05:53 10.november 2016.

    "Kakšna reklama za Slovenijo … Milka posnela oglas v Baški grapi"Pogledal reklamo, ker je naslov tako prepričljiv. Če me ne bi opozorili na to, da je posneta v SLOVENIJI, bi si mislil: "Glej, glej, saj takšni vlaki pa ...prikaži več pri nas vozijo v Dravograd, na Ptuj, v Velenje in Podčetrtek." Baško grapo sem prehodil v vsej dolžini pa še pomislil ne bi, da je reklama tam posneta. Ker sem naiven, pričakujem, da bo to reklamo videlo 2 milijardi navdušenih Kitajcev, ki bodo čokolado spregledali. Drli bodo na turistične agencije, da izvedo, kje je reklama posneta, kupovali bodo aranžmaje za Slovenijo, odprle se bodo nove letalske linije .... Evri se bodo zlivali v Slovenijo, Milki bo žal, da je posnela reklamo ob Baški.

  • Vogtar Ogt 08:48 10.november 2016.

    Itak da so snemali tukaj. Hoteli so predstaviti svet v letu 1970, tukaj v Sloveniji je bilo že vse pristno, od vlakov, do postaj, šol... samo obleke so zamenjali igralcem.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:51 10.november 2016.

    P.Klepec vsi vlaki na SŽ so muzejski,če nam je prav al ne,saj je najmlajši star že krepko preko 10 let,žal.

  • b3180966 22:50 09.november 2016.

    Ja seveda! Vse to je Slovenija. In edino to je bistveno v reklami tuje multinacionalke.PS- poglejte malo Američane- čeprav so vsi Trumpa predstavljali kot klovna, žabo... so ga ponosni američani izvolilili za predsednika. Poraženci, kateri so podpirali Hilary so pa govorili...

  • arhivsko 11:37 10.november 2016.

    Ja, saj tako sem mislil - da v rednem prometu vozijo muzejci :)

  • aljaz 16:11 02.januar 2020.

    Lep pozdrav če prav je tema že stara me zanima kje je ta most ki je v reklami kajti ne ujema se z nobenim na soči niti kanal niti most na soči.

  • arhivsko 18:17 09.november 2016.

    Za LJ ne vem - je pa še Škofja Loka.Vlak pa ni muzejski - je kar iz rednega prometa :)Pa tudi reklama za SLO - koliko pa nas ve, da je bilo posneto pri nas - nisem opazil, ...prikaži več da bi se SŽ kaj na spletni strani pohvalile s tem.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 17:44 09.november 2016.

    Baško grapo pokaže za 1/10sekunde vse ostalo je pa Bled-Jezero ŽP in Trenta,pa mal LJ pa velik muzejskih vlakov SŽ!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.