Magazin /magazin/vip
30181 ogledov

Kakšna smola! Ta posnetek zmagovalca Evrovizije je danes postal viralen

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 10:13 12.maj 2024.

    Ta freakshow z glasbo nima več nobene veze. Bolj, ko si bolan, večje možnosti za zmago imaš...

  • Rim 09:43 12.maj 2024.

    Kaj, da so tudi Švicarji postali taki mevžasti ne vem kaj? Fantje? Punce? Še dobro da nismo postali druga Švica.

    • hudini 11:54 12.maj 2024.

      Smo na isti poti

    • jakec1575 16:13 12.maj 2024.

      kot receno spodaj. ce pustimo nebinarnost za sekundo. glasovne sposobnosti, kontrola glasu. razlicni stili. kr zahtevna koreografija za med petjem delat.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 09:48 12.maj 2024.

    Mu je višja sila nakazala, da si zmage ni zaslužil, oz. mu je bila podarjena s strani "strokovnih" žirij, pa očitno tega (še) ni dojel!

    • 4krogci 15:54 12.maj 2024.

      Do danes zjutri je verjetno ze dojel oz. se je mogel kr potrudit da je poravnal vse odveznosti v zameno za glasove! Nista za brez veze Miša pa Mario hodila na ta cirkus vsakoletno!

  • sandi76 11:49 12.maj 2024.

    Freak show, ladja norcev.... vsi skupaj z organizatorji.

  • 4krogci 15:50 12.maj 2024.

    Ce bi bla ta “trofeja” en kristalni dildo…al se bolse en ornk velik,crn in zilast kurc mu sigurno nebi padla z rok!

  • Avatar Suli
    Suli 13:35 12.maj 2024.

    Evrovizija je že davno zgubila svoj pomen. Postala je cirkus Evropske politike in perverznosti nastopajočih. Lahko se tolažimo, da nismo v ospredju te sprijene kuhinje, ki nima nič s popevko. 🤔

  • Kmodri_ 15:33 12.maj 2024.

    Drugo leto naj Slovenija pošlje trebušno plesalko na skladbo Avsenika s harmoniko! Uspeh zagotovljen...

  • Avatar jate
    jate 16:12 12.maj 2024.

    za bruhat...pa raje irsko pesem kot to....če že....

  • h4ck3r 13:35 12.maj 2024.

    Nebinaren in osvobojen vseh pravil? Hja naj se prikaže na ženskem wc-ju ali garderobi in bo hitro spoznal svojo binarno številko. Ta svet je povsem zblaznel...me ne motijo da so, me pa moti da se kaj takšnega promovira kot nekaj ...prikaži več normalnega...NI NIKOLI BILO in NIKOLI NE BO. Kam smo prišlo s takšno permisivno vzgojo.

  • jakec1575 15:23 12.maj 2024.

    sem ves cas navijal za marka, ker svicarske pesmi nisem poznal. gledal nisem eurosonga. danes zjutraj sem prvic poslusal svicarja. glasovno je za 2 razreda boljsi od marka. tudi gibalni nastop s satelitsko anteno je bil zahteven. zal mi je ...prikaži več za hrvate, a svicar je bil za odtenek boljsi, dodelan. roko na srce. odlocitev je dobra tudi za hrvaske sosede. ker ego, ki bi ga fural hrvati vec let bi bil precej naporen za ljudstvo in drzavno politiko. :)

  • jakec1575 15:30 12.maj 2024.

    kar se tice binarnosti nebinarnosti mi pa dol visi. dokler je clovk srecen, nenasilen, neagresiven, kreativen, mi je vseeno, ce se deklarira za pojoco travico. eni res zapenjate. kaj vpliva na vase zivljenje, ce se deklarira za kozo? nic. zivite ...prikaži več svoje zivljenje, ne tujih.

  • Pierre 20:31 12.maj 2024.

    Dvospolnik....

  • Kmodri_ 13:00 12.maj 2024.

    Švicarji so dosegli novo Švico glede frekov! Dobro, da nas je minilo, da postanemo druga Švica!

  • Puklastimiha 13:42 12.maj 2024.

    Kar še levičarje volite, cepci !

    • 4krogci 15:53 12.maj 2024.

      Ravno zaradi takih volno levicarje….sam spomnnimo se pobega v spodnicah po zlebu skrajno desne EP stranke….pa tudi med nasimi zagrizenimi desnicarji jih ima kr nekaj hcerk in sinov ki navijajo za isti spol…

    • jakec1575 16:40 12.maj 2024.

      4krogci hehe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.