Pod streho /pod-streho/na-vrtu
28277 ogledov

Kaleči krompir, ga lahko jemo ali ne?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:48 24.januar 2023.

    Cel živlene sem ga žru in zakaj ga ne bi še naprej??

    • kapibara1 08:38 24.januar 2023.

      Je tako. So mi mati djali, da ne prej trgat stran ampak tik pred lupljenjem/ uporabo.. pa mam čilih 63 let za seboj..

    • leonardo 12:07 24.januar 2023.

      kapibara. Jaz sem precej starejši od tebe in povem, da doma nismo nikoli vrgli stran kalečega krompirja. Sedaj pa naj kupim 1 liter parfuma, da bom z njim umival krompir. Saj niso jasni. kaj se bodo še vse izmislil. Sem ...prikaži več bral pred 20 leti, da je tudi paradižnik rakotvoren.

  • Stane Adamič 11:23 24.januar 2023.

    Že cele generacije ga jemo. Starši umrli pri 90 letih. Torej ne nabijajte.

  • Avatar NickMason
    NickMason 08:50 24.januar 2023.

    Skalil je krompir pol metra pa je vse užitno,čisto nič mu ne manjka.Problem krompirja je samo vzgajan umetno ,da raste sto na uro,ki sem ga enkrat skuhal in ga pustil v vroči vodi ,je čez eno uro krompir izginil 😀

  • rd2dmk2 10:07 24.januar 2023.

    hvala bogu da kali. kdor mi bo dejal da je tisti posut boljši in z nekimi naravnimi sredstvi, naj gre v maloro ta tip. narava nikoli ne bi pogruntala nekaj, da prepreči kalitev, to pogrunta samo butast človek. glede zelenih ...prikaži več kropirjev pa je takole. naši starci so dejal da luna naredi zelen kropir, ne sonce. vem, ker smo doma vedno po nekaj dni sušili kropir, pa je bil tudi na soncu (ne prehudem, da se ne speče) pa ni zelen ratal,če ga pa je dobila luna, eee, pa je koj zelen postal. za seme dober

  • drecos123 17:35 25.januar 2023.

    ze 50 let ga jem in zdrav zato ne lazte laznivci

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.