Slovenija
36 ogledov

Kameradi prinesli hrano

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 07:35 13.marec 2014.

    Dragi knapi,pride janči ponovno na oblast in vam bo ponovno aktiviral delovanje ZUJFA. Šele ttakrat ga boste najebali

  • maresem 07:43 13.marec 2014.

    Se podpišem pod vse komentarje!

  • Marjan Dušak 12:28 13.marec 2014.

    Kje je g. Medved, bivši direktor...deli...deli....

  • KOJAK 07:28 13.marec 2014.

    To jaz tumbam že nekaj dni pa me vsi pljuvajo. Le kam je šlo 180 mio €, ki so bili namenjeni za zapiranje rudnika, tega se nihče od rudarjev NI in se NE sprašuje. Podobno bo kmalu v Velenju, uprava ...prikaži več je kupovala hotele na obali in vile, denarja bo pa za rudarje zmanjkalo, razen če bodo šli za sobarice ali kelnarje.Očitno bi morali tudi delavci SCT, Vegrada, Mure in ostalih podjetij da bi kaj dosegli v kakšno jamo, pa magari Postojnsko.

  • mrki 07:21 13.marec 2014.

    odlično , pa so eni delavci v naši državi BOLJ enakopravni od drugih !?? enim dajo vse , plačo , odpravnine in sedaj še SLUŽBO V DRUGI državni firmi , drugim pa knjižico in hajd na cesto !! pri tem ...prikaži več pa naši RDEČI medijo ostanejo tiho !! o rudarjih pa gonijo že 3 dni !??? Pa ne me napačno razumet - za VSE JE TREBA POSKRBET z ENAKIMI VATLI !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.