Slovenija
22685 ogledov

Kandidat za evropskega poslanca med oddajo omedlel

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • db08d766e1b32fb730acfd95068d4776f2ee2b27 13:48 17.maj 2019.

    tole mu je sladkor padel sem gledal

  • kapibara1 18:51 17.maj 2019.

    A ni že nekdo rekel: Ni važno kdo voli (kolko), važanje kdo štej( prešteje kako..?? ))

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 00:06 18.maj 2019.

    ja viroza, ali pa prepovedane substance, kdo ve, žalostno in smešno hkrati.

  • kapibara1 18:57 17.maj 2019.

    Imejte tojaše (tako kot jast) in pošlijte na državno volilno komisijo vprašanje, s podobno vsebino: Ali je listič veljaven,(ugotovim, da sem se zmoti-obkrožil napačnega), delam popravek (2x- 3x ) in na koncu ostane Obkrožen samo en,. ostali so Prečtani..- Ali ...prikaži več je tak listič verljaven ?? Meno so odgovorili, da lahko obkrožuješ-črtaš- in _ereš pol lističu, da ČE JE razvidba volja voliloca ?? je listič veljaven.. - Po moje : Ena oseba- ena čačka na listku.. !!

  • Avatar praufo
    praufo 11:30 17.maj 2019.

    žal mi je za gospoda, mogoče omotica zaradi nekih razlogov ali pa kakšna epilepsija, skratka prekinitev zavesti ... je pa scena vsaj zame izredno smešna, ne vem kaj ga je odneslo nazaj ... potem pa še šiško, ki pravi, da ...prikaži več gospod ni v redu ... zame smešno, za gospoda pa najbrž ne

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 12:06 17.maj 2019.

    Vsi ki ste dovolj pametni pojdite na volitve in oddajte neveljavno glasovnico in s tem povejte politikom da jih mate poln kurac

    • Avatar Leon
      Leon 14:25 17.maj 2019.

      Darko ...strinjal bi se s teboj ,če bi obstajala možnost ; NIHČE IZMED KANDIDATOV NI PRIMETEN ...sistem bi zabeležil podatek in postalo bi pravno zavezujoče za volilno komisijo ,da objavijo tak podatek. Drugače pa so lističi neveljavni in imajo edino ...prikaži več korist stranke s stalnimi volivci ....npr SDS, NSi ki imajo glasove v naprej dogovorjene .

    • Janez_53 15:06 17.maj 2019.

      Ne vem, kaj volilci lahko povejo z neveljavno glasovnico??? Da so nepismeni? Tega najbrž nobeden ne želi. Neudeležba pove več, kot neveljaven glasovalni listič.

    • kapibara1 19:25 17.maj 2019.

      Da ne veljavna glasovnica pravi , da je volilec ne piseman ?? NI RES !! Da ne greš na volitve, zmagajo samo posamezniki, s neko malo četico svojih pionoirčkov, ki dajo glas dotičnemu.. MORALA bi biti določene minimalna udeležba, oziroma, obvezna udeležba..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.