Slovenija
61 ogledov

Kangler: Hočejo, da se mi zmeša

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:57 14.julij 2015.

    Pa sej to vse velke ribe delate. Sklicujete se na "pošteno" sojenje in pol vse pade zarad procesnih napak.

  • Žvižgač 22:42 14.julij 2015.

    Saj veš da si lopov, tega se pa res ni treba spraševati.Prasca v klobase.

  • Igor Đukanović 06:14 15.julij 2015.

    Seveda ni prav, da sodnik na takšen način komentira. A po drugi strani se mi zdi nesmiselno pritoževati na sojenje v času sodniških počitnic. Saj vendar gre za velik privilegij. Jaz bi si ga zase silno želel. Če se ti ...prikaži veče ti bo zmešalo od vsega skupaj, si želiš, da bi se čimbolj intenzivno delalo in čimprej razpletlo. In ne obratno v smislu "pustite me na miru, naj zadeve zastarajo, ne da bi me ne obsodili, ne spoznali za nedolžnega".

  • h3o 09:22 15.julij 2015.

    kangler naj bo ševesel, da mu niso sodili kar njegovi meščani- tisti, ki so ga izvolili, pa jih je hotel zjebat!

  • BenX 09:30 15.julij 2015.

    pa kaj si nor... taki postejak pa da bi sel v zapor? in to zaj, ko je glavna sezona za baliranje?!

  • tomaz 13:37 15.julij 2015.

    A ni to čudn, vsi polhni dnarja (ne ve nihče od kot), kar sam jim je z lufta priletel, pa nobeden nč kriv..same politične zarote...

  • Presvetli 14:43 15.julij 2015.

    Ko te hebe Kangler! Imel si celi Maribor za sabo in si mu obrnil,hrbet z radarji. Če nebi bil tako požrešen bil kralj,tako pa si sedaj ruševina in imaš okol sebe samo še par ljudi. Pa da dodam še ...prikaži več to,da danes z Mariborom ni nič bolje ,kot takrat,ko si ga ti vodil. Kvečjemu je manj narejeno,ampak,naredil si usodno napako in s tem pokazal kakšen si človekKo te hebe!

  • westal 06:00 16.julij 2015.

    On je že zmešan.

  • Žurnalček 06:33 15.julij 2015.

    Kangler igra Pleškotovo igro. Sam pleško laže kot pes teče , ti pa moj policajček misliš da ne in da mu bo ratal. Ne bo , kajti v AVSTRIJSKO BANKO so se usedli miljoni , ki jih je WW prinesel ...prikaži večsel v SLO. Ko bo pa Avstrijska banka rekla , da so se zmotil in ni bilo nobenega nakazila , se pa lahko začne in napiše oprostilna sodba. Sam ta banka ima računalnike in nakazila ne morejo zbrisati ! Ferštend moj Kangel. Pa svoji kurbi jaz tud nisem dal Državnega stanovanja !

  • dragec 07:50 15.julij 2015.

    Lopof (Maribor - šampion .....CVRC)

  • Žurnalček 06:38 15.julij 2015.

    Aja še bay the way ! Teb se zmešat ne more , kot v litrco vina ne moreš natočiti še en liter vinčeka !

  • Papaja Popi 08:44 15.julij 2015.

    Kangler vidi zaroto v Murglah in bele miške , kot Kalimero.Bo treba oba spravit v Begnje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.