Slovenija
22 ogledov

Kangler prepričan, da bi spet bil lahko župan

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 12:08 28.januar 2013.

    V zakonodaji o volitvah obvezno dopolniti z zahtevo po predhodno opravljenem pregledu pri psihijatru in prihologu (velja za vse politične funkcie v državi)

  • Pepe007 11:48 28.januar 2013.

    Dol padem od smeha, če mu uspe...

  • mph 11:49 28.januar 2013.

    Morda v filmu, bo kaj snemal. :-)

  • KLOBO 12:21 28.januar 2013.

    Popolnoma se strinjam z njim !! Če kandidira , bo zmagal, to so dejstva !! Kdo bo pa poslušal tisto kravo Vuk Godina, ki se sedaj šopiri po Mariboru, aje ta babura za Župana !!Kot Mariborčan, če ponovno ...prikaži večvno kandidira, ima moj glas in ne samo moj!! Za njega bo volila vsa moja žlahta in tudi prijatli !!ssZATO KANGLER, BREZ SRAMU PONOVNO KANDIDIRAJ, SAMO IZ MOJEGA KROGA IMAŠ NAJMAN 100 GLASOV !!

  • Pepe1 12:25 28.januar 2013.

    Izgleda,da smo v Mariboru dobili pisca kriminalnih romanov Kangler je isti kot Janša,ki vidi skrite sovražnike on sam je pa ovčka,Jaz osebno ne verjamem Janši in ne Kn glarju ,ker taki ki imajo veliko masla na sebi se sprenevedajo zato jim ne nasedajte

  • dragec 12:27 28.januar 2013.

    kaj si nori, tudi ti in tvoja žlahta ste zreli za psihiatrijo!!!

  • dragec 12:29 28.januar 2013.

    KLOBO, prideš 8.2. na fešto???

  • ennanova 12:50 28.januar 2013.

    Odprto pismo notranjemu ministru g. Vinku GorenakuJavnega prostora ne damohttp://za-misli.si/subkultura/757-odprto-pismo-notranjemu-ministru-g-vinku-gorenaku

  • puksicd 13:13 28.januar 2013.

    Kdo te bo volil, Franca? Kupljeni všečki na Facebooku? GOTOF SI! :))))

  • Taja 13:36 28.januar 2013.

    Klobo verjetno od Kanglerja travo kupuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.