Slovenija
36 ogledov

Kangler vendarle državni svetnik

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 16:19 22.februar 2013.

    To je žal naša pravna država, v kateri ni pravice, je pa pravo. Še mu bomo plačali varovanje, da bo gospod svetnik varno prišel v DS? Ob tem se sprašujem, zakaj svetniki sploh glasujejo o tem. Bi raje takrat kaj ...prikaži več delali, ne pa zapravljali denar!

  • klincek 17:53 22.februar 2013.

    ukinit državni svet-to je metanje denarja skoz okno

  • Ronald Reagan 18:13 22.februar 2013.

    Pozivam vse pametne Slovence, ki jim je slučajno še ostalo kaj denarja na banki naj začnejo le-tega nemudoma dvigovati...po izropanju države bo bratuškica začela ropati še privatne račune.Če se narod ne bo zaščitil sam ga ne bo nihče...Navali ...prikaži več narod...na bankomate...spraznimo jih...

  • vico 18:37 22.februar 2013.

    pa je pohorci so zdej veseli ne sram vas bodi vse mbjevce sam prenasate drek iz enga konca na druzga

  • Zvone Lampret 16:41 22.februar 2013.

    Zelo sem zadovoljen,če lahko šivilja z znanjem švicanja dobi mandatarsko funkcijo,bi moral Kangler dobiti mesto predsednika NLB ali NKMB in bi bil bolj pristojen tega naziva kot pa Bratuškova za mandatarko,to je navadna šljuha in boste še vsi jokali ,ker ste jo podprli!

  • korisnik_5299 18:38 22.februar 2013.

    Kaj nam pa morejo, morejo, morejo?!Sramota je edino, kar si zasluži tak razplet!

  • Senior 18:30 22.februar 2013.

    Sedaj je še US na strani prevarantov. Smo pa res ena banana republika, kamorkoli pogledaš, vidiš same prevarante, ki imajo vodilno vlogo v državi.

  • zic 18:31 22.februar 2013.

    Žejne so nas prek vode odpelali - samo presedli se bojo in jovo na novo fse od začetka ..

  • vico 18:35 22.februar 2013.

    pomoje si ti eno velko govno...zvone

  • Zvone Lampret 19:33 22.februar 2013.

    jest sem govno,nič hudga, sem vsaj SLOVENC,ti vico si pa en zagaman srbin,in veš kam je treba srbe, .. ....!

  • Žvižgač 19:33 22.februar 2013.

    Sramota za Ustavno sodišče, da lahko kriminalca ustoliči za državnega svetnika.

  • feferon 10:34 23.februar 2013.

    Saj ne rabimo tožilstva in protikorupcijske komisije, ko pa vsi lopovi delajo kar hočejo.

  • Ronald Reagan 17:50 22.februar 2013.

    Tudi sam bom z vesoljno slovenistanijo delil svoje zadovoljstvo nad našo lepo mandatrko.Še zdaj mi v ušesih odzvanja zvok njenega vzdihovanja iz ene določene sobe v JGZ Brdo, v katero se je zaprla z enim gospodom. Po moje sta ...prikaži več imela burno razpravo. Koliko takšnih razprav jo šele sedaj čaka, ko bo vrhovna ministrica...Slovenistanija bo vzcvetela, ponovno bo postala vzgled vsem tranzicijskim državam, ob koncu njenega mandata pa nam bo zavidala celo Nemčija. Angela bo padla pred Alenčicine noge in jo prosila, da jo poduči kako se vodi državo.In potem se bomo vsi zbudili, prepoteni ter s sredinskim trojčkom v riti...Srečno Slovenija!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.