Dobro napišite da neka oseba hoče skočiti z viadukta in ga prepričujejo da ostane živ.
A je zdaj že odprto?
Hojvik v akciji?
4krogci, jaz se iz tako resnih stvari ne bi norčevala - ne glede, kdo je v stiski. To bi morala biti osnovna človeška kultura.
prof., dr., nočno delo, - Vrtov'c naj odstopi, ja.. ..se že cedita med in mleko, Janše-raja ?! - korupcija je izpuhtela, juhuu, ... naj živi desnuharsto! je že odplul Gargasmrad golf igrat ?! tud' zanima mojga soseda.. :D
A je vrtičkar že odstopil? Samo prašam za prjatla...
Sporoči mu v gate, de ne bo odstopil 🤣
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Dobro napišite da neka oseba hoče skočiti z viadukta in ga prepričujejo da ostane živ.
A je zdaj že odprto?
Hojvik v akciji?
4krogci, jaz se iz tako resnih stvari ne bi norčevala - ne glede, kdo je v stiski. To bi morala biti osnovna človeška kultura.
prof., dr., nočno delo, - Vrtov'c naj odstopi, ja.. ..se že cedita med in mleko, Janše-raja ?! - korupcija je izpuhtela, juhuu, ... naj živi desnuharsto! je že odplul Gargasmrad golf igrat ?! tud' zanima mojga soseda.. :D
A je vrtičkar že odstopil? Samo prašam za prjatla...
Sporoči mu v gate, de ne bo odstopil 🤣