Avto /avto/testi
23085 ogledov

Peugeot 508 SW je posebnež med karavani

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 18:07 15.september 2019.

    Tale avto je pa Peguetu res odlično uspel. Tako zunaj kot znotraj je res odličen na pogled. Če se še pelje tako dobro kot izgleda, potem je pa tako odličen. Upam, da nima tiste francoske mehkobe, ker to je precej ...prikaži več moteče pri avtu. Bo potrebo iti na tesno vožnjo.

  • 3b4e9e3a5c4be9cac6ad5335a948cb51271404c2 08:46 15.september 2019.

    lahko bi ga vsaj mal spucal, ne pa da cel usran avto tle kažete, zgleda k da ste prašiče not prevažal...drgač pa avto zgleda precej ceneno za moje pojme...

    • left 11:03 15.september 2019.

      Se strinjam s tabo v vseh pogledih :)

  • left 11:00 15.september 2019.

    Za tako ceno dobim veš kaj...nebi dal za prokletega pegueta 38 tisoč za pol cene mam takega mercedeza in ga nebi zamenjal za nič na svetu. Tale je pa mal pretirana nč posebnega ni mogoče za tiste ki ste feni ...prikaži več pegueta za isto ceno pojdite pogledat na avtonet kaj vse dobiš luxsoz od avdija mercedeza in bmw in se kk velikan.odvisno kaj iščete... Meni osebno je grd zunaj,znotraj tko tko cena mi pa nikakor ni všeč pretirana je. ampak vsake uči imajo svojega malarja in vsak za sebe ve kaj bi imel lp.

    • vzev 18:09 15.september 2019.

      Ja, sam pri BMW, AUDIju in mercedesu imaš grdo notranjost s štrlečim zaslonom. No audi A6 je druga pesem, tisti ima lepo notranjost, eno lepših, sam je pa cena krepko nad temle Pegoutom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.