Šport /sport/nogomet
30 ogledov

Katanec: "Morda moj najtežji teden"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Scott 23:56 22.marec 2013.

    Prav vam je, zakaj pa imate v vratih najslabšega vratarja v Evropi in prav vam je, saj hodite na jankovićeve zabave!Zaradi stožic so umirali ljudje, zato tam vedno izgubljajte!Nad tem stadionom je prekletstvo, ki se ga zlepa ne boste znebili !

  • KOJAK 08:14 23.marec 2013.

    In potem spodaj nekaj tipičnih slovenceljskih komentarjev kavč selektorjev, stavim da žoge ne znate niti brcnit. Če pa povzamem tekmo, res srečna zmaga Islandije, imajo takšnega igralca kot smo mi včasih imeli Zahota in to je odločilo. V primerjavi s ...prikaži več tekmo proti BiH pa so naši imeli nešteto priložnosti, žal so vse šle mimo gola ali pa jih je Islandec branil. Pa še Novaković je dokazal, da ni za na odpad in je še vedno boljši od Matavža, ki je zgolj finišer.

  • markus 00:27 23.marec 2013.

    Na stadionu, ki je bil zgrajen s "krvavimi" rokami, ne more biti sreče. Ta stadion je zaradi tega zaklet in verjemite, da je vedno več takih, ki tako mislijo. To ni več slučaj.

  • Žvižgač 00:35 23.marec 2013.

    Ko sem pisal ob izboru Katanca, da ne bo nič drugače, so me nekateri popljuvali do kosti. Prvič on ni garant za rezultate, ker je bil povsod nagnan, kjer je v zadnjih letih deloval in ker med sedanjimi reprezentanti ni ...prikaži več Zahoviča, Novaka, Rudonje, Ačimoviča in še kakega bosanca, ki se mu da še malo teči in brcnit vsaj približno proti golu. Saj smo videli proti Bosni, kaj pomeni naša(njihova) B ekipa, so pač samo za ogrevanje mladincev, drugače je pa škoda denarja za to brezupno ekipo s Katancem vred. Bo vsaj Čefurin še mal zaslužu, ker je sicer siromak.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.