Šport /sport/nogomet
50 ogledov

Katanec: Podcenjuje se izid iz Litve!

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vasja-Vasko Drzak 08:39 30.september 2016.

    Srečko,zmeraj sem bil tvoj zagovornik,samo tele zadnje izjave so pa resnično strel v slamo.Non stop nekaj jamraš,se že v naprej opravičuješ in nam prodajaš bučke da je rezultat z Litvo u bistvu kar spodoben rezultat.Vsi mi kavčarji vemo da nimamo ...prikaži več nekih super talentiranih biserov in ultra hudih nogometašev,samo tole konstantno jamranje nam gre pa že fino na kur.c,pa mislim da govorim kar v imenu velike večine navijačev.Tudi z slabšo kvaliteto se da narediti rezultat,to si že dokazal,samo je pa problem,ko selektor,ki bi moral biti prvi motivator in prvi,ki verjame v svoje fante,takole brez volje in elana govori kako so njegovi fantje u kur.u,in da nikjer nobeden ne igra,ter za povrhu si pa še lepo v svojo skledo pljune,ko izjavi da on pa že ne more poklicati v reprezentanco igralca,ki v klubu ne igra.KAJ ZA KOJI KU..C POTEM TEGA DRVARJA JOKIČA KLIČEŠ,a res nimamo nobenega boljšega na levem.Po mojem skromnem mnenju,ga imamo in to par njih,samo ti veleum in predvsem trma,ti ne dovoljuje da

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.